Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? Van egy 5...

Mi lehet a baj? Van egy 5 hónapos gyerkőcöm. Eddig semmi probléma nem volt az étvágyával, megkezdtük a hozzátáplálást is, tápszeres baba. VISZONT!

Figyelt kérdés

A napokban ha a gyümölcsöt/zöldséget adom neki, nem fogadja el, pontosabban folyamatosan szeretne kiszállni a pihenőszékből evés közben. Ezzel még nem is lenne problémám, de 2 napja a tápszer evése közben is homorít, morog, mérges, míg fel nem állok és az eddig jó étvágyú gyerkőcöm lényegesen kevesebbet eszik.

Próbáltam terelni a figyelmét, másképp tartani evés közben. Ezzel azt értem el, hogy jó nagyokat bukott utána.

Valószínű fogzik is, nagyon folyik a nyála, a keze állandóan a szájában van.

Ezek a problémák lehetnek a fogzás miatt? Tapasztaltatok hasonlót?



#sír #ivás #Megfeszíti magát
2021. dec. 8. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Hát,mondjuk ne 5 hónaposan tömd meg a gyerekedet gyümölcsökkel.

Nem véletlenül kezdjük 6 hónaposan és akkor is kóstolgatással,a gyomra még nincs felkészülve arra,hogy hirtelen adj neki ennyi újdonságot és nagyobb mennyiségben.

Ráadásul vissza is bukja,bakker,nem elég figyelmeztető jel neked,hogy ez még korai? A gyerek tiltakozása,a bukás és az étel elutasítása ha nem elég intő jel akkor b*szki semmi..:D


A fogzás egy dolog,az mindig megzavarja az étkezési szokásokat,de ami korai az korai,nem lehet egy kalap alá vonni az összes problémát.

2021. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kesves válaszoló!


Nem önfejűen kezdtem el! Tápszeres baba így az ajánlás a 4 hónapos kezdés. Mint írtam nem ezzel van a problémám, hanem, hogy a TÁPSZERNÉL csinál hasonlóan.

2021. dec. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!