Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres anyukák! Mennyire...

Tápszeres anyukák! Mennyire voltak betegesek a babaitok attól,hogy nem kaptak egy csepp anyatejet sem?

Figyelt kérdés
Tényleg betegesek a tápszeres babák?
2021. dec. 11. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Mit értesz ez alatt ? A beteges alatt ? Hány éves baba, gyerek felnőtt stb ?
2021. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Pont annyira igaz, mint ahogy a császáros gyerek kevésbé kötődik az anyjához, mint akit lukon toltak ki...egyszóval semmi valóságalapja.


Személyes tapasztalat, szoptatott gyerek folyamatosan beteg, kórházak,befulladások,minden nyavalyát összeszed.

Tesó már kórházban tápszeres, ha lebetegszik szimplán köhög-taknyol,de semmi extra,sokkal jobb az immunrendszere.

2021. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Már rég megdőlt ez a tévhit
2021. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazábol azert kerdezem mert nekem az elso gyerekem aki ket eves lesz szopis baba volt es nagyon ritkan beteges hala Istennek,viszont a 2.at sajnos nem tudom szoptatni egyaltalan egy betegseg miatt,es ezert erdekelne.
2021. dec. 11. 20:05
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

A #2 válaszolónak igaza van.

Minden anyatejes baba akit ismerek, súlyos betegségekben meghalt max 6 hónapos korában, ellenben a tápszeresek már 2 hónaposan 90 kilós súlyokat emelgettek és minimum 250 évig éltek.

2021. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
A lányom és a fiam is kb fél éves korától nem kapott egy csepp anyatejet sem. A lányom egészen addig nem volt beteg, míg nem óvodás lett. Az öccse sajnos sokszor beteg lett, mert elkapta a nővérétől, de előtte ő sem volt beteg.
2021. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy betegesek,semmi bajuk nincsen.

Az,hogy egy baba immunrendszere mennyire erős vagy gyenge sok mindentől függ,nem csak attól,hogy most tápszeres-e vagy sem.

D vitamin cseppeket is kell adni,valaki nem adja,de ki se viszi a házból,aztán rá fogja a baba bajait a tápszerre.Valakinek mindig agyon van öltöztetve még a 25 fokos házban is a gyereke,így ha kiviszi pillanatok alatt megfázik a 10 fokban is annyira nincs a friss levegőhöz szokva.

Valakié ezzel szemben mindig alul van öltöztetve,azért fázik meg..


Valaki nem táplálkozik rendesen,így a teje is gyengébb mint lennie kellene,ilyen esetben semmire nem megy azzal,hogy az ő gyereke anyatejes..

A szervezet is addig vesz el tőled mindent ameddig van mit elvenni.


Szóval tényleg,millió egy dolog befolyásolja hogy egy gyerek immunrendszere vagy egészsége éppen milyen,nem a tápszer vagy az anyatej itt az elsődleges mérvadó.

2021. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem igaz. Ez szerintem hajlam kérdése.

Én sose voltam nagyon beteges, barátnőm annál többször. 4 hónap különbség van a babáink között. Az enyém tápszeres lett, az övé a mai napig anyatejes. Ők sokszor betegek, nekem meg 3 év alatt a lányom egyszer kapott el valami hányásos vírust, meg egyszer az apja haza hozott valami náthát a munkahelyéről, és ennyi.

2021. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Ezt senki nem fogja tudni megmondani, hisz igazi referencia nincs.



Engem nem érint a téma, mert szoptattam, de nem voktak betegesek


Cserében szívunk az oviban


Bnőmnek beteges vokt, de oviban semmi baja a gyerkőcnek kb


Ez lehet tök véletlen is.. mmint a, hogy pont egy tápis és egy nem tápis gyereknél van így.

2021. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Oviban szerintem minden gyerek szív az étkezésétől függetlenül.

Se az anyatej,se a tápszer,se semmi nem fogja megvédeni pl egy himlőtől..

2021. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!