Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelus vált be nektek...

Melyik pelus vált be nektek "bombabiztosra" (nem robban ki belőle a kaka)?

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

18 hós lányomnak a Libero up&go vált be a legjobban.


Időnként, egy kiadós ebéd után szabályosan rakétakilövővé változik a kislány popsija, miközben a szőnyegen guggolva játszik, de a Libero eddig minden lövöldözést bent tartott. :)


Ha éppen ülve tojik be, akkor se nyomódik ki belőle hátul.

2021. dec. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Pampers Premium Care vált be nekünk
2021. dec. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Lidli/lupilu


Pampersektől, dm-estől kipirosodik a hátsója

Liberóból kifolyik

Tescos, happy (vagy milyen) ami az auchanban kapható, azok pedig szakadnak nálunk.

2021. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Libero Comfort, elég magasan feljön a lányom derekán, magasabban, mint a Pampers.
2021. dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Pufies bugyipelus a legjobb.
2021. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Pampers active baby nekem átfolyt rendszerint.Pampers Pants nem,de az meg nagyon zárt.Kipirosodott tőle a feneke mindig.

Pampers Premium Care jó volt átfolyás ellen és nem is pirosodott,de már nem emlékszem mi okból le kellett cseréljem.


Libero Touch szintén nem folyik és nem okoz popsi gondot,viszont Libero Comfort az igen.Pirosodás,pöttyösödés és igazából megesett hogy átfolyt ez is..><


Lupilu,DM,Rossmann,és ezekhez hasonló nálunk sose vált be,próba csomagokat ugyan vettem egyszer-egyszer,de őszintén? Sz*rt se érnek,annyi pénzért eddig mindig popsi problémákat vettem csak.

Már tapintásra sem a legjobbak,de valakinél beválik.

2021. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
De most hogy mondjátok ezekből van egy rakás bontott csomagom ami porosodik a tárolóban,úgy hogy alig hiányzik belőlük.Célszerű lenne meghírdetnem őket,hátha másnak hasznára válik.:'D
2021. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Pontozzatok le nyugodtan de nálunk az ilyen nevesebb pelusok (pampers,libero) nem váltak be. Sűrűn voltak balesetek. Dm-essel egyszer sem.
2021. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem is értem minek kéne le pontozni bárkit is,nem is értem minek van itt szinte mindenki lepontozva (gondolom még egymást is nyomkodjátok,hogy úristen mi az hogy az neki nem volt jó..).Ha egyszer nem vált be valami valakinek nem tud jót mondani róla és ajánlani se fogja azt ami neki nem volt jó.🤦🏻‍♀️
2021. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Egy hónapos a lányom, sok tapasztalat még nincs, de eddig a müller és a lidl pelusai vezetnek a balesetmentességben. A dm pelenka gyakran kiengedi a pisit/kakit
2021. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!