Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos növekedési ugrás a...

3 hónapos növekedési ugrás a betöltött 3. Hónapban kezdődött nalatok vagy inkább a betöltött 12. Héten? Mik voltak a jelei?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk az pont kimaradt látszólag, de a babák sem óraművek, csak kb úgy jön ki, lehet 12. Hét, 3. Honap, plusz 1 hét, barmi igazából.

Nalunk 2 napot végig aludt a növekedési ugrásoknál aztán meg nem lehetett lerakni, nem evett, nem aludt, csak ölben volt el úgy ahogy, de akkor is nyűgös volt.

A 3 hetes kb időben volt, a 6 hetes csúszott picit, a 3 hónaposan nem vettem észre, most várjuk a 6 hónapot, 2 hét múlva tölti.

2021. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekemnél sem volt növekedési ugrás.

(Fiam 2 éves, lányom 3 és fél hónapos)

2021. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
1 hete voltunk benne. 12 hét betöltése után kezdődött. A többi növekedési ugrást meg se éreztük, de ezt....vártam, hogy elmúljon. Baromi nyűgösség volt egész nap rajta. Rá se ismertem a kicsire.
2021. dec. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem vettem észre.
2022. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!