Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes 5 napos babám nagyon...

2hetes 5 napos babám nagyon hasfájós, széklete vizes, tele van gázokkal, csak a szélcsővel tudunk segíteni neki,rettenetesen erőlködik, ha nem szélcsövezzük aludni sem tud. Anyatejes, 3 óránként eszik, 100-150 ml-t Nem sok ez ?

Figyelt kérdés
Biogaiat és colief cseppet kap tegnaptól, védőnő mindig annyit mond majd kinövi, de nekem olyan rossz látni hogy ennyit szendved a kisbabám

2021. dec. 22. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3,5 hónapban a szélcső volt a megmentőnk. Naponta többször is használtuk. Így is sokat szenvedett szegény, de valamennyit tudtunk rajta segíteni. Aztán eljött egy nap, és soha többet nem kellett a szélcső. Kitartást.
2021. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon sokat eszik.

4 hónapos kisfiam most eszik 150 milit 2-3 óránként.

2 hetesen 60 milit evett 3 óránként.

Rettentő sokat eszik, nem csoda, hogy nem tud kakilni szegény. Jelezném a védőnőnek a helyedben....

Ez nem normális.

A szélcső és a biogaia volt nálunk is a megoldás egyébként.

Sokszor nem éhesek egyébként csak komfort szopizásrol van szó. Adj neki Cumit hátha elég az. Valahogy muszáj vissza fognod.

2021. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az első gyereket szélcsöveztem a gyerekorvos javaslatára. Egy idő után rászokott arra, hogy akkor kakil és mikro mondtam a gyerekorvosnak ezt akkor legyintett rá, hogy áh dehogy. A fiam már lassan iskolás de még a mai napig is vannak kakigondjai. Pl szorulas, tartogatja, stb. Ha én visszaporgethetnem az időt, akkor biztosan nem függnek semmit a gyerekem fenekebe.
2021. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Dugnék, nem függnék. Na de mindenki érti..
2021. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Igény szerint eszik 3 óránként, vagy te akarod így? Lehet egyszerre sokat eszik hirtelen. Torna sokat tud segíteni. De sajnos az is benne van, hogy nem tudsz mit csinálni csak valahogy túlélni ezt az időszakot. Jobb lesz! Kitartás!
2021. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem jó a gyakori szelcső, így nem tanul meg kakilni. Espumisan csepp még jó ,étkezés előtt 2 csepp elég. Ja és kerüld a laktózt.
2021. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Anyatejes babának nincs olyan,.hogy sok vagy kevés ha igény szerint szoptatod. Ha időre, akkor nem tudom. Pocaktornat csinálj és esetleg kosd magadra kendoben akkor megnyugszik.
2021. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsére nem volt hasfajos babám, ehhez a részéhez nem tudok hozzászólni. Csak a mennyiséghez, anyatejes babánál nincs sok, annyit eszik, amennyi jól esik neki. Kisfiam rekordja 2 hetesen 180 mili volt, igaz degeszre ette magát, de ennyit kiszívott. Szerintem nem kirivóan sok amit írtál.
2021. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, védőnőnek mindent jelzek, de mindenre csak legyint, igény szerint szoptatom, hajnalban 4 órát aludt nyüglődve, utána evett 150ml-t

Utána 3 óra múlva 100 ml-t. Védőnő annyit mond mindig szépen hízik, a hasfájást majd kinövi..

2021. dec. 22. 14:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Amíg hízik fölösleges mérni mennyit eszik. Nálunk ami bevált biogaia,espumisan 2 csepp és hason fektetve alszik,illetve gyakori büfiztetés.ha 4 órát alszik akkor túl sokat is alszik. Enyém másfél- 2 óránként kel.
2021. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!