Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon sokat sír, szerintünk...

Nagyon sokat sír, szerintünk fáj a hasa. Jelenleg Biogaia-t és Espumisan-t is kap. Mit csinálok rosszul a szélcsővezéssel? Valamennyi kaka és levegő is jött,de ugyanúgy sír. Annyira sajnálom szegényt. 2 hónapos múlt.

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak az idő segített. Az espumisan semmit nem hatott, a biogaiától jobban ordított.
2021. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Tornáztatod is? Azzal sok puki kijön. Azis lehet, hogy a hasa fáj, nem a puki a gond. A rugalmas hordozókendő rengeteget segitett nalunk az első 3 hónapban, meg egy adamo hinta. Én ec-ztem a babámmal. Minden szopi után ázsiaibili (de egy egyszerű műanyagtál, vagy a wc is jó) fölé tartottam, így kijött a kaka, puki mindig ( sokkal de sokkal könnyebben kakilnak igy a babák).
2021. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Grippe Watee. Tényleg az első adag után szinte megszűnt a hasfájás. Bárkinek ajánlottam, bevált.
2021. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a coli comfort segített semmi más. Megszűnt tőle a puffadás és a görcsölés. Nem sírt utána.

Ez laktáz enzim. Nekem mind a kettő gyereknél csak ez vált be.

Elsőnél még próbáltam minden félét. A másodiknál már csak ezt vettem.

2021. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!