Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2,5 hetes babámnak begyullad...

A 2,5 hetes babámnak begyulladt a bal cicije. Állítólag az anyatejben lévő hormonoktól volt megduzzadva, de most be is gyulladt, piros kemény neki. Mit tudok tenni ellene? Melegítőpárnával melegíthetem?

Figyelt kérdés
Az anyukák mellgyulladására is a meleget ajánlják!Kaptunk rá krémet, de az orvoshoz csak 1 hét múlva kaptunk időpontot, addig szeretném itthon kezelni valamivel.
2010. szept. 7. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a kérdést már tegnap is kiírtad, ugye?

Nem voltam még ilyen helyzetben, de lehet, hogy én félnék a melegítéstől. Ilyen pici babának még nagyon érzékeny a hőháztartása.

Védőnőt nem kérdezted?

Nekem az is fura, hogy csak 1 hét múlva kaptatok időpontot orvoshoz, egy ilyen pici babánál nem lenne szabad ennyit várni!!! Vidd el azonnal a gyerekorvosotokhoz! Mi van, ha begennyesedik neki? Lehet, hogy antibiotikum kellene neki! Ne hagyd magad, mindenképp lássa mielőbb doki! (Ha máshogy nem megy, akkor irány az ügyelet, vagy a körzeti gyerekkórház ambulanciája!

2010. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd el orvoshoz minél előbb, egy ilyen pici babát el KELL látniuk rögtön. Barátnőm kislánya igaz 9 hónapos, és nemrégen egy borsószem nagyságú dudort vett észre a ciciben, neki is be van gyulladva, vinnie kell ultrahangra, és rosszabb esetben az is lehet, hogy kórházba kell feküdniük. A dokijuk valami olyasmit mondott, hogy valami hormon van megemelkedve, aminek nem szabadna.
2010. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegényke,de sajnálom őt..:(Mindig annyira megvisel,ha arra gondolok h mennyire jó volt neki odabent,és mikor megszületik,egyből nem is akármilyen fájdalom éri őt..:(Mielőbbi gyógyulást neki,neked pedig kitartást és ügyes légy!
2010. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!