Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri a drágább pelenka?

Megéri a drágább pelenka?

Figyelt kérdés

Kedves anyukák,


Szerintetek megéri a drágább pelenka? Itt most arra gondolok, hogy tényleg többet tud a drágább pelus? Azok véleményére lennék kíváncsi,akik már használtak olcsóbb pelenkát (pl DM babylove, erről sok pozitívat hallottam), valamint egy drágább árkategoriást is pl pampers.


(A kérdést nem veszekedésnek szánom, szóval szeretnék mindenkit megkérni arra, hogy kultúrált módon válaszoljon. Hiszen nem minden gyermeknek ugyan az válik be.

Köszönöm szépen!) 😊😊



2022. jan. 5. 23:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Mi Babydream pelust használtunk, utána meg Pomette-t. 4 éves koráig volt rajta, a végén már csak éjszaka.

Próbáltuk a Pamperst is, de nem bírta a bőre. Úgyhogy nekünk nem jött be a drágább.

2022. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Ez nagyon babapopsi függő h melyik pelust birja el. De egyebkent nalunk megeri igen , a pampers valt be. Illetve meg a lupilu(lidl) de az nem teljesit olyan jol. Dm-es es a rossmannos nalunk nem mukodott. Piros lett a kisfiam feneke. De egyebkent megeri kiprobalni az osszeset es akkor rajossz melyik a jo! 😊 es azert arban van kulonbseg..itt ausztriaban a papmpers 8-9 euro mig a lidl 5 euro. A legkisebb csomag
2022. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk a legjobb a Libero volt, majdnem ilyen jó volt a Babylove is, a Pampers számunkra használhatatlan volt (mindig kiütéses lett, ráadásul sokszor eresztett is).
2022. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
Mindkét gyerekünknél kiválóan bevált a Tesco pelusa. Ajándékba kapott Pampers és Libero pelenkák és popsitörlők mindkettejüket kipöttyözték. A Libero 6-7-es bugyipelenkáját akkor hoztam be, amikor már csak éjszakára kellett pelenka (természetesen már nem lettek tőle kiütésesek).
2022. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
A gyerekeimnek a dm-es volt a legjobb, a liberoból pl folyton kijött a pisi a nagyobbnak
2022. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 🥰
2022. jan. 6. 00:22
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk a Lildös Lupilu vàlt be. A Pampers elfogadhatò, de nem a legjobb volt. Aldisat hasznàltunm meg parszor, az semleges volt. Ami nagyon nem valt be, az a Libero volt,ezen csodalkoztam.
2022. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Mind a 4 gyerekem kiütéses lett a Liberotól és vakarózott a Dm-estől, a Lupiluból meg minden IS kifolyt. 😄 A Pufies márka középárkategória, mindent kibír és csinos.
2022. jan. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Igaz, hogy már jópár éve volt, de nekünk a Pampers nem jött be. A Libero volt a legjobb, a DM-es sem volt rossz. De a válaszokból is látszik, hogy nagyon gyerekfüggő.
2022. jan. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%
A libero és a pampers egy rakás sz....r lett.Fiamnál ezt a kettőt használtam,be is táraztam belőle a lányom születése slőtt,de alig vártam,hogy el fogyjon.Ahogy pisilt,úgy folyt ki.A pampersnek egyedül a bugyi pelusa vált be,az valóban jó,de drága.Azt nyáron használjuk mikor csak ruhában van.Soha nem gondoltam volna,hogy a dm es pelenkánál maradunk.Mi sok pelenkát kipróbáltunk,a nagyon olcso,"gagyik"azért tényleg nem jók.Meg nagyon vastag némelyik.De a dm es nem vastag,nem folyik ki.Szeretem.Viszont hallottam olyat is,hogy valakinek nem vált be.Ezt majd te meg látod,nektek melyik lesz jó.
2022. jan. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!