Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pizsama hamit mindennap ehet...

Pizsama hamit mindennap ehet egy 10 hónapos?

Figyelt kérdés
Most 3 napig ezt kapott tápszer helyett vacsorára, és végre ébredés nélkül aludta át az éjszakát, még a cumit sem kellett egyszer sem vissza adjuk. De nem tudom az esti tápszer mondjuk kivalthato e vele. Vagy ha nem is mindennap de hetente 3x, neki is sokkal pihentetőbb így az alvás, és a nappalok is jobbak.
2022. jan. 10. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem, pfujj CUKOR, mű, elrontod az életét, cukorbeteg lesz és nyomorult ha ilyen vackokat adsz neki!!!! Ne legyél szar anya, szenvedjetek csak éjszaka hiába válik be valami amitől végre alszik a gyerek!!
2022. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki nem érzékelné, az első ironizált.
2022. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze,én is adtam egy időben minden vacsira,mert sűrűbb mint a tápszer.A kakaósat nem szerette,de a gyümölcsös és vaníliás nálunk nagyon ment. :)

A tejpépeket is próbáltam,abból is van éjszakai azok sem rosszak.

2022. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Oh és a kekszes is! Tényleg.Talán az még egy kicsit sűrűbb is volt mint a többi.
2022. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!