Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki fogzás közben kezdte el...

Aki fogzás közben kezdte el használni a borostyánláncot, észrevett valami javulást?

Figyelt kérdés
Már kint van 9 fog, de borzasztóan megszenved mindegyikkel. A rágófogai még nehezebben bújnak elő, gondoltam kipróbálnánk a láncot.
2010. szept. 8. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem egy nagy ász :(((
2010. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
A borostyán beágyazódott bogarakból áll. Hordás közben kopik a külseje,és allergiát okozhat. A baba megis fojthatja vele magát,és semmi fájdalomcsillapító hatása nincs,csak ez a reklám róla.
2010. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Ez nagy baromság honnan szedted? Első vagyok amúgy!! Igazából mikor kezdett fogzani anno akkor jó volt de most h már 11foga van nem sokat ér!Igaz nem rég tettem fel rá újra! ÉS egyáltalán nem fullad meg tőle!
2010. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom két hónapos kora óta hordja, már éjszaka sem veszem ki a nyakából. Már miért fulladna meg tőle? Annyira nem nagy, hogy húzgálni tudja, de nem is szoros hogy megfulladjon. A bogarakról meg csak annyit, hogy a miénkben az egyik szemben egy légy van, a másikban egy veréb, a harmadikban pedig egy sas, na és ezek körbe kergetik egymást. Erre tényleg allergiás a lányom, mert nem tud tőlük aludni!!!! Amúgy hat hónapos a lányom, foga még nincs ugyan de már úton van kifelé, viszont nem nagyon szenved. Vannak rosszabb napjai, de tűrhető. Homeós bogyót adom neki meg a lánc van a nyakában. Hogy mennyit használ, nem tudom, de ha csak egy minit is jó, már megérte.
2010. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A természetes borostyánban valóban lehetnek bogarak, de amit árulnak az mesterséges, abban semmi bogár nincs. Szerintem sem veszélyes. Viszont nálunk nem használ semmit.
2010. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen badarság ez a bogarasdi!

Mi 4 hósak vagyunk,2 hete van a nyakában,foga még nem bújt elő de én már megelőzésképpen adtam rá mert azt mondják,hogy idő kel míg kifejti a hatását!A tapasztalatom az,hogy sokkal nyugodtabb a babám(bár előtte sem volt egy sírós baba)azóta jobbakat alszik.Remélem a fogzásban is segít majd,de ha nem akkor sem leszek csalódott,egy próbát megér csak ne lássa szenvedni egy anya a gyerekét.

2010. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!