Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislány csecsemő nemiszerv...

Kislány csecsemő nemiszerv tisztítása?

Figyelt kérdés
Egy hónapos a kislányom, tegnap este történt egy kis "baj". Írtam a védőnőnek, de még nem jelentkezett és ideges vagyok 😪 most szoktatjuk a picit, hogy éjszaka jókat tudjon aludni így teljesen sötétet csinálunk a szobába,éjjel volt kaka és amikor cseréltem a pelust és tisztítottam a comb hajlatoknál is annyira mozgott, hogy véletlenül beletöröltem a nuniába is 😪 az a fehér már alig van benne, sőt nekünk mondtak is, hogy kell pucolni és mosni is mert elég sokszor van kaka és onnét is pucolok ki neki nehogy baj legyen, de mindig nagyon-nagyon óvatos vagyok csak most remegek nehogy ezzel bajt csináltam 😪
2022. jan. 15. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyi elég lenne ahhoz, hogy az ember bajt csináljon, nem élné túl az emberiség. Semmi baja nem lesz.
2022. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira be nem tudod törölni hogy bajt csinálj. Olyan is elő fog fordulni, hogy nagyobb mennyiségű kaka odafolyik, de nekünk eddig ebből soha nem volt problémánk (1 éves múlt már,lekopogom). Szépen előről hátrafelé törlöd, mindig tiszta kendővel, míg teljesen tiszta nem marad a kendő és nem lesz baj.
2022. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ó, volt olyan hasmenése a lányomnak, hogy már onnan folyt kifelé!

Ha esetleg fertőzést kapott, mert előfordult, akkor meg kentem Beliemával. Azt írt a doki.

Néha előfordult. Nem kell túlaggódni.

2022. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem éjszaka cseréled, mosd le neki a csap alatt alaposan, akkor biztos nem kap semmilyen fertőzést. Réfekteted az egyik karodra, megfogod a hóna alatt, és már mehet is a csap alá. Sokkal higiénikusabb, mint törlőkendővel kenegetni.
2022. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek 🙏❤️ első baba így kicsit lehet túl aggódom a dolgokat 😏
2022. jan. 15. 12:46
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen megtisztitottad es megis latszik a huvelybemenetnel h bentebb is van, erintsd hozza a nedves popsitorlot, sok raragad. Ami nem, az huvelyvaladekkal kijon majd.
2022. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Kakit erdemes felkapcsolt lampanal es vallald be h altatod utana, nem lesz minden ejjel es ha van ugyis ki kell szedni, ezzel nem trenirozod hosszabb alvasra, hisz igyis ugyis felebred ra.
2022. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is első baba, mégis annyi volt a reakciom hogy beraktam a fenekét a csap alá és ennyi. Szépen megmosod, lesz még olyan hogy szinte nyakig kakis lesz ,szokj hozzá XD
2022. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A hardcore kakát én is csap alatt csapattam le, nincs szerencsétlenkedés a nunciusnál a popsitörlővel, könnyebb is akkor megsérteni az érzékeny kis területeket, ha fészkelődik.
2022. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon összekeni magát, akkor megy a csap alá éjszaka is. Sokkal gyorsabb és kényelmesebb gyorsan lemosni, mint törölgetni. Én nem vettem észre, hogy kevésbé ébredne fel a törölgetéstől, mint egy gyors melegvizes fenékmosástól.
2022. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!