Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen krémet használtok...

Milyen krémet használtok babátok popsijára? Én még mindíg a gyógyszertárit! Nekünk bevált és olcsó! Egyszer próbáltam egy zöld tubusos Johnson's-t de olyan sűrú volt az állaga hogy szét sem tudtam kenni! A Sudo jó csak drága! Vélemények más márkáról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Sudokrémet - szerintem nagyon jo. hiába drága de nekünk pl nagyon sokáig elég egy nagyobb kiszerelésű. A Niveának is van popsikréme, azt probáltam egyszer szeritnem az is jo.
2010. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi sudot használtunk, de egyszer egy hasmenés miatt nagyon csúnyán kipirosodott a popsija. Akkor a doki felírt egy boraxos krémet, ami két nap alatt gyönyörűen helyrehozta. Azóta is azt használom, ha bármi gond van, egyébként semmit. Napi 1x van kaki, és azonnal tisztába is teszem (nem lehet nem hallani, hogy mikor készül a nagy mű), így tulajdonképpen alapból semmi baja a popsijának.
2010. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hónapos a lánykám,és én is a gyógyszertárit használom.Megvettük a sudot,meg a neogranormont,de ott pihennek a fiókban,mert még egyszer sem pirosodott be a kis popsija.Egyedül ezzel a gyógyszertári popsikenőccsel vagyok megelégedve.
2010. szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sudocrem. Hiába drága. Ahogy egy előttem szóló is írta, a nagy kiszerelésű (Én most arra a méretűre gondolok, ami olyan 3000 Ft krül van) tök sokáig elég, 2-2,5 hónapig, és nem azért, mert spórolok vele.

Esetleg még Bepanthen, bár nem tudom, hogy az dárga-e, de dícsérik.

2010. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 éves koráig gyógyszertárit használtam, majd nivea, most gabi van.

Szerintem jók!

Már én is csak este fürdés után kenem be, meg kaki után.

2010. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én egészen addig a gyógyszertárit fogom, amíg felírják. Nagyon meg vagyok vele elégedve. És nem utolsó sorban, az ára is jó, és ebben van a legkevesebb mű adalék...

Én a sudo-t nem használom, csak majd, ha annyira piros lesz a popsi, hogy a patikai nem használ, meg majd ha lesznek horzsolások, stb, oda is nagyon jó hámlasztónak... Nekünk 3 havonta nincs keret rá. A kis tégely popsikrém párszáz ft, és az is elég 1 hónapig tuti. 4 hónapos a fiam.

2010. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 hósak vagyunk, csak és kizárólag a gyógyszertárit, én erre esküszöm, nem kísérletezgetek semmivel. A nagyfiamnak addig használtam, amíg szobatiszta nem lett, egyetlen egyszer sem pirosodott ki a popsija. Nagyon szeretem, az állaga is jó, sokáig elég, és megfizethető.
2010. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi Bepanthen-t használtunk kb 700 ft- körül van. De a kisfiamnak a hasmenés utáni piros popsiján csak ez segített. Se a sudocrem, se a johnson's. ENnyit a drága dolgokról.Próbáld ki.Szerintem nálad is be fog válni.


Enikő

2010. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári boraxosat használjuk, immár 10 hónapja. Rendkívül száraz, érzékeny bőrű babánk van, de még sose pirosodott ki a feneke, még a fogzást kísérő hasmenésnél sem! Csodálkoznak is folyton a kórházi kontrollokon, hogy milyen szép a popsija, pedig az ilyen bőrű babáknak, mint az enyém is, a sebes popsi rendszeres kísérőtünet.
2010. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elejétől kezdve a gyógyszertárit használjuk!Nagyon megvagyok elégedve vele még soha nem pirosodott ki a babám popsija és persze az ára sem elhanyagolandó,és egy tégely kb 1 hónapig elég(pedig mikor itt van anyós és ő teszi tisztába akkor vastagon bekeni babám popsiját)Van itthon Sudo is de azt én is arra tartogatom ha kipirosodik a kis feneke!

4 hós baba anyukája

2010. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!