Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én rontok el valamit? Mit...

Én rontok el valamit? Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

3 hónapos múlt a kislányom (15 hetes),nagyon jó kislány egész nap nincs vele semmi gond. Elaludni is viszonylag könnyen elalszik. Na de este a világért sem akar. 8-kor szoktunk fürdeni, utána még egy kis szopi, van, hogy elalszik közben, de hiába rakom le a kisagyba, felkel és sír, adok még neki enni, már a másik cicibol, abból is eszik, de a végén már kikopi-vissza, veszekszik, akkor felallunk, kicsit ringatom, bufi, lerakom, egy darabig talán elvan, de aztán megint kiakad. Legjobb esetben 10 körül alszik el, de most még pl ébren van, apa próbálgatja altatni. Ami egyik este bejön,az legközelebb megint nem működik. Volt már youtubrol hangos könyv, volt már, hogy sötét és csönd, éjjeli fény és csönd, én meséltem neki, elringattam, fehér zaj, kisagyforgo zeneje stb, de egyik sem működik kétszer. Fájni nem fáj szerintem semmilye, mert nem úgy húzogatja a lábát, mikor fájt a pocija, hanem csapkodja az ágyhoz ahogy a hátán fekszik. Meg aztán a következő percben meg vigyorog.

Akkor is ez van, ha sokat alszik egy nap, akkor is ha kevesebbet. Nem tudom már mi lehet a baj, esetleg túl sok inger éri napközben? Mikor ébren van, folyamatosan foglalkozik vele, kicsit hagynom kéne magában? Vagy az jutott még eszembe, hogy nem elég neki estére a tej, egyébként is sokkal könnyebbnek érzem már estére a melleim.

Mit csináljak máshogy? Van valami ötletetek?



2022. jan. 17. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

1: tanulj meg írni mert a helyesírásod botrány.

2: üdv a való életben, sajnos még nem lehet egy babát sem beprogramozni egy bizonyos metódusra, úgyhogy alkalmazkodj ahhoz ami éppen aznap van.

3: szuper, hogy a férjed segít, ez már egy olyan dolog amiben nagyon szerencsés vagy.

4: nyugi, elmúlik ez is, ennyi idősen az én gyerekem sem aludt még rendesen, de már nem is emlékszem hogy volt 3 hónaposan olyan hamar kezdődtek az új korszakok.

2022. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, nem gondolom, hogy égbekiáltó helyesírási hibám lenne, de ha van, akkor azért talán mert siettem, nem gondolod??
2022. jan. 17. 23:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a nagynál ennyi idősen a hinta jött be. Adamo elaltatta, apa átvarázsolta az ágyába. Én valamiért sosem tudtam úgy letenni.
2022. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kislányunk is ilyen volt. Stabilan este 8-10 között sírt. Kb. 5 hónapos korára "kinőtte". Nem vált be sajnos semmilyen praktika (még én is írtam ki ide kérdést). Kitartás!
2022. jan. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
1-es! Én 1 helyesírási hibát találtam ebben a hosszú szövegben, a "semmilye" az pontos j lenne, de amúgy rendben van. Te a guruló szarba is belekötsz, nem? Ha már helyesírás, akkor te pedig rakjál vesszőket, mert az is hibának számít. Majom.
2022. jan. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az jött be, hogy lefeküdtünk együtt az ágyba, én a baba mellé, odaadtam a cicit. 30 perc, 1 óra cici után bealudt és még vártam úgy 20 percet, és akkor szépen átemeltem a kiságyába. Én hiába akartam külön ágyba szoktatni, nálunk este kell anyu közelsége. Így egy jóideje már velünk alszik, azóta én is kitudom magam pihenni.
2022. jan. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Pacsii, mi pár napja éjjelente nem alszunk,csak reggel alszik el.. 2 hos 😆 na de nappal bombát lehetne mellette robbantani
2022. jan. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy növekedési ugrás és ez csak átmeneti állapot. De az is lehet, hogy valóban kevés neki a tej. Sajnos ez ilyen, csak találgatni tud az ember. A fiamnál is volt egy rövid időszak, amikor sokkal rosszabbul aludt, kb ő is 3 hónapos volt. Szerencsére "kinőtte" , és a mai napig nem tudjuk, mi volt a gond.

1-es: én sem igazán találtam helyesírási hibát, pedig általában rögtön kiszúrom. Úgy látszik, te még nem láttál itt a gyakorin szörnyű helyesírási hibás írást...

2022. jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt csinálta a fiam 2 hónapos korától kezdve. Aztán meguntam az órákig tartó próbálkozát. Fürdés után kapott enni, elaludt 20 percre utána kipattantak a szemei. Ha megpróbáltam visszaalatatni ő is csak sírt, nyűglődött. Este 10-ig a játszószőnyegen szórakoztattuk, aztán annyira kifáradt, hogy a következő etetésnél simán elaludt és nyomta reggel 5-6-ig. A 4 hónapos "alvás borulasnál" döntött úgy, hogy már jó lesz neki 8-kor is elaludni. Az esti fürdés, etetés után már nem ébredt fel, így be tudtam rakni a kiságyba és csak reggel kelt 6-7 körül.
2022. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!