Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

6 hetes a pici babám, 100%os anyatejes.

Idáig naponta 3-4 kakis pelus is volt

, most múlthét óta jó ha van 1.


Latszik is hogy zavarja sokat feszeng, erőlködik, látszik hogy nyom de nem jön semmi, tekereg.


Pocak masszázst már próbáltam.

Tornáztatni próbáltam.

Ilyenkor hason sem hajlandó megmaradni, sem rajtam.

Van hogy cicizés közben is csak szenved , vörösödik, nyom... De semmi. Se puki se kaki.


Hasfájós így biogaiat kap, és infacolt.

Amikor már látom hogy már nagyon szenved és semmi sem hat se a torna se semmi akkor szélcsöveztem, de viszont akkor szél is kaki is jön mindig. De nem akarok erre rászokni. A széklete híg, nem kemény, darabos.


Az étkezésemre is nagyon odafigyelek se tejtermék, se puffasztó ételek .

Már el vagyok keseredve.


Védőnőnek modtam, az volt a válasz hogy anyatejes babák van hogy 1 hétig se kakilnak.. Felvettem egyszer videóra a küzdelmet annyit mondott hogy ő csak annyit lát hogy "hangos baba" neki is ilyen volt az egyik gyereke.



2022. jan. 18. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A szélcsőre nem szokik rá. A fiamnak 4 hós koráig csak azzal ment a kaki, elkezdtem a hozzátáplálást és onnantól megoldódott a dolog.
2022. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 5 hetes, igaz ő tápszeres. Nála naponta van 1-3 db kakis pelus, de baromira megküzd vele ő is. Az én védőnőm egyszer látta pont kaja után azt a nyüglődést, meg azt a hangos erőlködést, azt mondta a babáknak meg kell tanulniuk kakilni, az pár hónap is lehet. Szóval várni kell.

De tényleg az anyatejes babáknál több nap is normálisnak mondható.

2022. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!