Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babával,hogyan alakul...

7 hetes babával,hogyan alakul egy napotok? Mikor keltek,mennyit és mikor alszik? Illetve este mit csináltok?

Figyelt kérdés

#alvás #baba #7 hetes #Alvás nappali #Napi rend
2022. jan. 18. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Emlékszem mikor 7hetes volt a fiam, az volt fix, hogy reggel felkelt, este 7kor fürdés, utána alvás.

A köztes dolgok meg ahogy jöttek, volt vagy 6-7hónapos mire ki mertem mondani, hogy talán van valami napirend szerű dolog.

2022. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk délelőtt 10 felé egy séta volt fix, meg hogy este 9 körül aludt el. Minden más naponta változott.
2022. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tegnap reggel 6 kor aludt el,9 kor kelt,fent volt 30 percet,majd 1 kor ébresztettem,aztán aludt 4ig , majd 7,és végül este 10kor kelt fel ma Reggel 7-kor aludt el,10 ig, akkor evett és aludt 1 -ig,akkor evett és aludt 3 -ig, igen ,közben ébresztettem, de nem akart felébredni.

Akkor 3 kor séta,és 6 kor sikerült felkelteni,még fent van,nemsokára fürdés,és amíg -bírom kihúzom neki,mert pár napja éjjel van fent...

Nem sir ő,nagyon jól elvan,nézelődik,akkor ejjel 2x bealudt 45 percre.

Reménykedem,hátha alszik éjjel...

Gondolom másnál ilyen nincs :D

Volt olyan,hogy elaludt délelőtt 10 kor, és este 7 -ig, csak 1x kelt..

Na ez jól jönne este is..

2022. jan. 18. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy felcserélte az éjszakát a nappallal?

Ezt vissza lehet fordítani. Olvass utána.

2022. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont most vagyunk 7 hetesek, jelenleg így telt a napunk, a többi is kb így szokott.

7-kor kelt a fiam, ezután jött a reggeli. Kb fél8 körül játszottunk picit, aztán fél9kor megint evett. 9kor elmentünk sétálni, ekkor aludt is egyet. Kb 11kor kelt fel, ekkor evett megint. Aztán kb fél12kor megint játszottunk kicsit, majd megint evett. Aztán 2kor újabb alvás 4-ig, majd evés. Fél5kor elmentünk egy újabb sétára, de csak akkor aludt el mikor hazaértünk kb 6 körül. 7kor volt egy kis apaidő, fél8kor fürdés, 8 körül pedig vacsora. És kb fél9kor aludt el.

2022. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ma úgy volt,hogy reggel 5-től, aludt 10-ig,ott fent volt 12:20-ig, vagyis ébren tartottuk.

És 12:20-tól 4 ig,állandóan ébresztettem,de csak 10 -30 percekre kelt fel,de nagyon nyűgös volt, most aludt el,gondoltam 7-ig hagyom aludni,aztán 8-kor pancsi,és megpróbálom 10 kor altatni,attól félek hogy ha előbb elalszik,akkor felkel éjfél 1 fele,és fent lesz egész éjjel.

De éjjel olyan jó baba,mosolyog,és elvan a baba hintába,én addig végzem a dolgom..

Van egy 3 éves kisfiam,aki nem jár oviba még, és nagyon igényli a törődést.. :(

2022. jan. 19. 18:22
 7/9 A kérdező kommentje:

Tehát egyáltalán nem sírós baba,nem hasfájós,akár 1 órát is elvan a hintába,addig beszélek hozzá.

Remélem érthető az írásom,már nagyon fáradt vagyok.. férjem délutánba dolgozik,így esélyem sincs pihenni.

Éjjel aludtam 2 órát,úgy hogy férjem volt a babával,aztán ő.ment aludni.

2022. jan. 19. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor szoktad lefektetni este?
2022. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pici baba max 1 órát bír fent lenni, te meg írod, hogy 3 órát fent tartod. Nekem 3 órát 10 honaposan bírt fent lenni. Újszülött 15-18 órát alszik egy nap. Szinte csak evésekkor van fent. Ne tedd vele azt,hogy fent tartod, nem jó neki. Lehet épp amiatt van fent éjjel, mert túlfárad. Amúgy meg írod, hogy ha fent van sem sír, hanem elvan csendben. Éjjel ha megébred etesd meg, és hagyd sötétben pihenni, ha nem sír. Unalmában el fog aludni. Nem szabad vele éjjel játszani, fent lenni, hozzá kell szoknia, hogy éjjel csend van ,sötét és alvás.
2022. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!