Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivihetem a 15 napos kislányom...

Kivihetem a 15 napos kislányomat egy 5 percre levegőzni? Szép napos, száraz idő van, +7 fok.

Figyelt kérdés
4,20 kg-t nyomunk, és anyatejcit eszünk. Ezt csak azért fűzöm hozzá, hogy egy elég erős, jóltáplált babáról van szó...
2008. dec. 15. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha már szoktattad a levegőhöz (ablakrányitás, szellőztetés stb.) akkor miért ne vihetnéd ki?
2008. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mi 13 naposan mentünk ki először és előre levegőhöz sem szoktunk... jól felöltöztünk,kicsit napos idő volt és lent voltunk 1 órát. hatalmas aludt,én feltöltődtem és azóta is minden nap sétálunk
2008. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

10 naposan kezdtem levegőhöz szoktatni ablaknál, ez volt két napig, utána három nap erkély, először 15, utána 30, 45 perc. 15 napos kora óta mindennap egy órát sétálunk. Most egy hónapos, semmi baja. A séta alatt alszik.

2008. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

12 napos volt a fiam, amikor védőoltásra kellett mennünk. A rendelő 15 percnyire van gyalog, végig aludta az egészet, semmi baja sem volt. Másnap ismét sétáltunk kb 15 percet, ismét aludt közben. Ezek előtt a teraszon voltunk kint levegőzni pár percre.

Szóval szerintem nyugodtan viheted.

2008. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Először szellőztetés, aztán 2 hetesen nyugodtan kiviheted 15 percre jól bebugyolálva. Imádják a picit a hideget. Az enyém nyári baba, alig bírt meglenni abban a hőségben.. Ezt a hideget viszont imádja. Van h 2 órát is alszik kint.

Persze Ő már 6 hónapos, te még ezt ne tedd!

2 naponta növelheted az odőtartamot.

2008. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!