Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket nem idegesít mikor...

Titeket nem idegesít mikor vki felrak vmit aukciós oldalra, és nem írja meg a legfontosabb adatokat a cuccról?

Figyelt kérdés
pl. kiírja h hálózsák de azt nem h mekkora..v fölrak egy kukát,de nem írja van e hozzá kazetta stb.
2010. szept. 9. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Engem nagyon! Szerintem ez lenne a leglényegesebb,mert magamból kiindulva amiről nincs semmi adat,mégha pont olyat keresek,sem érdeklődöm utána. Inkább addig keresek amig olyat nemtalálok amiről levan minden írva. Én ha valamit eladok akkor a lehető legtöbb infót probálom leírni róla. Halálom ezek a hirdetések.... Eladó gyerekruha,eladó gyerekülés,eladó ágy stb.... infó az semmi! Nah szóval a lényeg hogy egyetértek veled:-)
2010. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál:)
2010. szept. 9. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít. Ha nagyon érdekel a termék, mert mondjuk annyira szépnek találom, vagy nagyon jó árban van, akkor megkérdezem, amire kiváncsi vagyok. Ha nem nagy szám, akkor egyszerűen tovább lépek. Az ő baja, ha emiatt nem adja el a termékét, nem az enyém.
2010. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem idegesít. Sokkal jobban idegesít, hogy minden lúzer ebből akar meggazdagodni és mondjuk az újonnan 30.000ért megvett cuccot 25.000ért kezdi el árulni, miután már használta évekig....
2010. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!