Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik mei tai babahordozó a...

Melyik mei tai babahordozó a jobb ès mièrt? A csatos vagy a megkötős?Baba szempontjából is ès nekem is ,melyiket könnyebb feltenni? Mindkettőt szabad használni születèstől kezdve ? Megtartják a kicsi tarkójàt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs csatos mei tai. A mei tai mindenhol kötős hordozó.

Van még kendőszáras csatos, popópántos csatos, hibrid, csatos hordozó.

A kendőszáras csatosra gondolsz szerintem. Az kompromisszummal használható újszülött kortól.

2022. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen arra 🙂 amin van csat is ès megkötő is ,a többit nem ismerem ,igazából ezeket sem nagyon ,de szimpatikusak
2022. jan. 24. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem megkötős mei tai hordozóm volt és nagyon-nagyon szerettem! (És mindkét gyerekem is újszülött koruktól.) De, ha újra beruháznék egyre, akkor csatosat választanék, mert azt egyszer-egyszer beállítod magatokra és kész.
2022. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mei tait inkább csak 3 hónapos kortól ajánlott, de létezik baby tai, azt úgy tudom, már lehet újszülött kortól is. Csatost üléstől ajánlják, de mi már 6 hónaposan használtuk, mert sokat kirándultunk és ebből a szempontból az a legkényelmesebb. Mei tait nem szerettem, nehéz volt a kötögetés, és nem tartotta rendesen a picit, állandóan csúszkált rajtam. Újszülöttnek leginkább a kendő a jó, csatos vagy szövött. Csatost nem próbáltam, mert nekem nagyon kényelmetlennek tűnt a féloldalas viselése miatt. A szövött sem igazán jött be a kötögetés miatt, de jobb, mint a Mei tai.
2022. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk baby tai (kendős mei tai, gremese márka) van. Szerintem jó. Kb. 5 perc belekötni a babát, ha nem ficánkol nagyon. Persze az 5 perc se kevés.
2022. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A sima mei tai amin van csat is , azt mikortól lehet használni ? Ha jól èrtem akkor azt egyszerübb feltenni....
2022. jan. 25. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem mei tai. És mivel nem olyan jól magatokra igazítható, mint a mindenhol csatos és a paraméterei is nagyobb babához méretezettek, ezért kb. min 5-6 hónapos kortól
2022. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En kb. 1hetes korától kezdve 6 hós koráig gremese baby tai-t használtam (ÉLETMENTŐ VOLT :D) aztán váltottam kendőszáras maraya-ra, amit 3 éves koráig aktívan használtunk. Sose bántam meg. Aztán amikor már nem használtam eladtam őket.
2022. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!