Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Covidos lett 8 hónapos babám,...

Covidos lett 8 hónapos babám, mit tegyek? Már mink átvészeltük a covidot 2 héttel ezelőtt, most akkor újból karanténba kell lennünk?? És hogy hat ez a covid ilyen kicsire?? 🙁🙁

Figyelt kérdés
Az egész család átvészelte itt csak a 8 hónapos kislányom nem volt benne. Mink átestünk a covidon olyan 2 hete és most a babámnál nagyon halványan mutassa a másik csikot 3 tesztet csináltam, ugyanugy 2 csik ? Átvészelheti ugyanugy mind mi?? Nekünk van az a papir hogy már átvészeltük és nem kapjuk el 3 hónapig akkor most ujbol karanténba kell lennünk?? Nagyon félek ahogy a kislányom elkapta amugy köhög rizseg a mellkasa antibiotikumot adom neki.

2022. jan. 25. 13:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Valaki volt már hasonló helyzetbe hogy ilyen kicsi elkapta a covidot ha igen hogy vészelte át?🙁😔
2022. jan. 25. 13:08
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Mink?Rizseg?

Orvos, mint olyan?

2022. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Hová valósi vagy? Először is orvossal beszéltél?

Vírusfertőzésre ne adj antibiotikumot csak úgy. Ki mondta, hogy 3 hónapig nem tudjátok elkapni?

2022. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

3: Nem mondj ilyen hülyeséget! Felülírod az orvos által felírt gyógyszert???

Antibiotikum a bakteriális felülfertőződésre van, nem magára a vírusra, úgyhogy rengeteg vírusos fertőzés esetén teljesen indokolt.

Kérdező: tedd azt, amit az orvos mondott. Ha valami nem egyértelmű, hívd fel, kérdezz rá.

2022. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Offtopic:

Ne szegyellje senki a tajszolasat, ettol gazdag a magyar nyelv! Az irodalmi magyar is csak egy tajszolas, se nem jobb, se nem szebb barmelyiknel!

2022. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
4: Értelmezted amit írtam? És amit a kérdező? Fogalmunk sincs, hogy orvossal beszélt e és ő írta e fel az antibiotikumot vagy csak úgy adja magától. Nem írtam felül semmit, primitív.
2022. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

MutaTJA.

Minek kell egyáltalán egy ilyen kicsit tesztelgetni ?

Ki írta a gyógyszert ?

Ugyanugy átveszeli mint egy akármelyik másik légúti fertőzést.

2022. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a védőnőm azt mondta, hogy a babák, gyerekek könnyebben viselik mint a felnőttek.
2022. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hogyne beszéltem volna orvossal, elfelejtettem ide irni. Persze hogy ő irta ki az antobiotikumot a rizsgesre kohogesre. De akkor meg nem tudtam h covidoa e vagy sem, egyszerű betegséggel köhögéssel vittem. Utána vettem 3 darab tesztet. És hogy ne tesztelném őt mikor félek hogy ő is elkaphatja. Most vetem először neki tesztet mert beteg de ha nincs semi baja nem vettem volna. Na és ki is mutatta amitől a legjobban féltem 2 teszt is kimutatta. Orvos csak holnap lesz ma szabadságon van. Azért irtam ide tegnap meg voltam vele de csak mind köhögéssel. Helyesirasert meg elnezest kerek mindenkitöl...
2022. jan. 25. 14:36
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
Végülis minek az oltás...
2022. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!