Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babátok miket...

4 hónapos babátok miket csinál? Hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csak kíváncsiságból kérdezem Tőletek hogy telik egy napotok pl

-Mikor kel/fekszik a kicsi?

-Mennyit alszik egy nap?

-Hogy altatjatok?

-Hanyszor kel éjszaka?

-Miket tud már csinálni?

-Van-e már valami kedvenc játéka, mi köti le?

-Nektek mire van időtök, hogy oldjátok meg a napi teendőket, ilyesmi :)



2022. jan. 29. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Tegnap töltötte a 4 hónapot.

7-fèl8 közt kel, este 9kor alszik el.

Nappal 4x fél óráf alszik.

Este 9kor leteszem, úgy 4ig elalszik az ágyában. Kel, eszik, onnan pedig velem alszik tovább. Onnan óránként kel.

Cumival altatom, fogom a karomban. Ha mélyen alszik leteszem.

Hátról hasra és vissza forog. Illetve nem csak az alkarján támaszkodik, hanem kinyomja magát.

Nincs kedvenc játéka.

Van mellette egy 3 évesem, aki itthon van velünk. Ferj reggeltől estig dolgozik.

Delelött megfőzök (minden nap) összetakarítok (120m2).

Ugy 1re megvagyok. Utana udvar, ott van a babakocsiban a 2.alvás. ezalatt a nagy is eljátszik, megcsinálom a kinti teendőimet.

Majd délután jatszunk csak

2022. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Szia

Kb 6-7 körül ébred reggel, este pedig 7kor fektetem le;

Nappal 3-4 alkalommal alszik, délben kb 2 órát, a többi kb fél órás szundi;

Mivel van egy nagyon aktív 3 éves nővére, ezért itthon porszívó mellett altatom el, kivéve délben, akkor a nővére is alszik, néha babakocsiban, autóban, csatos hordozóban szundít;

Egyszer kel éjjel enni, 11 és hajnali 4 között valamikor, eszik és alszik tovább;

Oldalaira fordul, tárgyakért nyúl, nagyon érdeklődő, ébren folyton"dumál";

Nincs még kedvence;

Néha jól elvan a játszószőnyegen, hagyom molyolni, tesó is szokta szórakoztatni, olyankor főzök, takarítok, mikor a férjem hazaér, akkor tornázom, ha van kedvem, igaz mindig van mit csinálni itthon, de nem stresszelek rajta már...

2022. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Az én lányom február 8-án lesz 4 hónapos. Reggel 8 körül keltem. Elvisszük a 2 nagyot iskolába, aztán megetetem és lerakom játszani. Ilyenkor takarítok, mosok, teregetek stb

Meg odakészítem az ebédet. Aztán szoptatok, játszunk. Délben elmegyünk a nagyokért, mert hazajárnak ebédelni. Ebédelünk, aztán visszavisszük a nagyokat a suliba. Délután játszunk és alszik úgy másfél-két órát. Ha jó az idő sétálunk. Este fürdés, és fél 9-9 körül altatom. Szoptatás közben szokott elaludni. Aztán beteszem a kiságyba. Éjjel 2-szer ébred. 3-kor és 6-kor.Oldalára fordul, megfogja a játékokat, mindent a szájába vesz, rengeteget nevet és folyton "dumál", sikongat. Nagyon cuki🙂Leginkább a tesói kötik le, imádja őket nézni. Szerencsére a férjem rengeteget segít, szóval mindent meg tudok csinálni.

2022. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Az a lényeg, h a kandúr reggeltől estig dolgozzon.gyerekhez semmi köze elég az a minimális idő amit vele tölt még sok is , ez egy kan élete
2022. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!