Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 év körüli gyermeknek milyen...

3 év körüli gyermeknek milyen reggeliző pelyhet vagy műzlit javasoltok amit tejbe lehet tenni?

Figyelt kérdés
Rengeteg márka létezik, nem szeretnék túl csokis vagy túl cukros irányba menni, ami felnőtteknek (sem) ajánlott.

2022. jan. 31. 22:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába tettetem véletlen. Elnézést.
2022. jan. 31. 22:11
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
kukoricapehely
2022. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

[link]


vagy még az ilyen puffaztott buza, ez mézes, nem cukros

2022. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aprószemű zabpehely
2022. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Corn flakes.Annál natúrabb gabona pelyhet nem fogsz találni :D

A Rossmannban a baba részlegen is tudom,hogy van valami gyümölcsös gyűrű alakú ami kifejezetten babáknak/kisgyerekeknek van,attól hogy ő már nagyobb eheti szerintem ugyan úgy.

A DM bio gyümis műzlijét még én is ettem,finom :D


Ilyeneket is szoktam venni,de nekem a 2 évesemnek van itthon Nestlé is ezek mellett (Nesquik duo,cini minis,tőlük is egy corn flakes,és a kedvenc a cheerios)

Mindig másikat kap.(éés valamikor én is eszek vele :D)


Reggelire bele fér,nem cukrosabb mint egy tejbegríz vagy pudding.:)

2022. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

3

A méz us cukor.

2022. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
oh elnezest hatos, talan otthon szacharóznak hivod az etkezesi cukrot? szerintem mindenki tudja mire gondoltam, ne kotekedj.
2022. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
egyebkent a mez nem cukor, de magas a cukortartalma, a szolonek is magas a cukortartalma, mégsem hivod cukornak. Legy tisztaba ilyenekkel.
2022. febr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Sima natúr cornflakes. Vagy főzz neki zabkását gyümölccsel.
2022. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Miért lett mindenki lepontkozva? Mi közötök ahhoz,hogy kinek mit eszik a babája/kisgyereke? Gabonapelyhet/műzlit/zabpelyhet szeretett volna: kapott.Tehát ha szerinted a gyereknek csak napfényen és bio répán kellene vegetalni 6 éves korig akkor is hasznos a válasz,mert a kérdező nem azt kérdezte szerinted egyen-e a gyereke,hanem azt hogy milyet ismerünk.. :D
2022. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!