Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a 13 hónapos...

Normális hogy a 13 hónapos kisfiam nem hagyja magát pelenkázni/ öltöztetni?

Figyelt kérdés
Állandóan megy a huzavona, mert közben megfordul, elfut, menne a dolgára.. Egy pillanatra sem marad nyugton. Azért is aggódom, mert szeptembertől bölcsibe megy és ha ez nem változik.. hát nem tudom mi lesz ott.

2022. febr. 12. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk ugyanez a gond a 10hónaposomnál,elmászik atfordul es van hogy hisztizik🙆🏼‍♀️szerintem ezt sok baba csinálja,majd kinövik😊
2022. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Örülj, hogy eddig bírtad pelenkázni normálisan. Nekem onnantól kezdve, hogy forogtak a gyerekeim küzdöttünk, szóval legkésőbb 9 hónaposan már nem maradtak egyhelyben. Meg kell tanulni úgy pelenkázni, hogy áll a gyerek viccen kívül vagy elfoglalni valahogy. Nálunk az vált be, hogy ilyenkor a baby sharkot benyomom telefonról és azt nézi a gyerek, közbe mutogat az egyik kezével. De volt, hogy futás közben pelenkáztam.
2022. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerinted bölcsiben a dajka dolga mindig könnyű? Időről időre ezt-azt nehéz a gyerekekkel megoldani,de pont azért csinálja ezt nap mint nap,hogy meg legyen a saját praktikája rá.Addig adni fog valamit a kezébe,mondókázik neki,vagy csak szimplán birkózik egyet ő is a pelenka cserés babákkal. :D
2022. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális, van ilyen korszak. Nálunk is volt pár ilyen hónap, mikor úgy éreztem egy polipot egyszerűbb lenne pelenkázni és öltöztetni mint a gyereket. Rakd a pelenkázóra és adj a kezébe valami szuper érdekeset amit csak ott kap meg. A pelenkázóról nem tud elfutni, szépen lassan majd megtanulja kivárni a cserét.
2022. febr. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, es ez meg jo darabig igy lesz :) a 2 evesemnel meg boven tart. Az 5 evesem mar kinotte :D
2022. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ó teljesen. A mozgása korlátozásának éli meg, milyen már, hogy egy helyben kell feküdnie.


Amúgy áll már önállóan? Állva is próbálhatod pelenkázni.


Bölcsiben megszokták már, sok kisgyerek nem tűri jól a pelenkázást. Inkább ez, minthogy nehezen aludjon el evés után, azt nehezebben viselik bölcsiben.

2022. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!