Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fejlődés neurológia?Nagy gond?

Fejlődés neurológia?Nagy gond?

Figyelt kérdés

Kislányom 5hetes.Ma voltunk fejlődésneurológiai vizsgálaton mert az a vizsgálata elmaradt a születésénél.


Azt mondták lazák a váll és hát izmai.(tenyerébe ültette és nem volt egyenes a háta)

Fejét nem emelte mikor felhúzta.

Medencéjét jobbra dönti.(ezt én is észre vettem.)

Vizsgálaton nem nagyon emelte a fejét.

Kérdezték,hogy figyel e az arcunkra..Arra nem nagyon de tárgyakra figyel úgy vettem észre néha.


Azt mondta napi 10x tegyem hasra ébren,hogy erősődjön.


Nincs is fent 10x a babám egy nap szerintem.Nagyon sokat van hason,hason is altatom mert háton nem szeret aludni.

Szépen forgatja a fejét mind a két irányba és nagyon szépen emeli a fejét is.


Ha ennyi felsorolt dolog van akkor nem kéne valamit csinálni?Vagy lehet kinővi majd és megerősődik?

Azt mondták panasz esetén kell csak visszamenni,de nem tudom mi számít jónak és rossznak.


Most tökre aggódóm.


Volt valakinek ilyen? És megerősődőtt,mit csináltatok?



2022. febr. 23. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ne aggódj. Nem kell csinálni semmit, majd mozog szépen később.
2022. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha hason van, az jót tesz neki. Elég rövid időre többször.
2022. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hasonlétbe csak az ébren töltött idő számít, mivel alvás közben nem ellazul, nem "edzz" semmit.
2022. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor ébren van akkor is szoktam hasra tenni egy nap 2x kb és szépen emeli fejét,forgatja.
2022. febr. 23. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha nagy lenne a gond,akkor nem csak panasz esetén kéne visszamenni nyugi. Ha gondolod,akkor mutasd meg egy dévényesnek.
2022. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!