Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után nincs kedvem a...

Szülés után nincs kedvem a szexhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 hónapos a lányom. Fél terhességem alatt tiltva volt a szex. Szülés óta meg egyáltalán nincs kedvem. Néha gondolok rá és ennyi. Már nem szoptatok sajna 2 hónapja. Párom türelmes de eléggé zavarja a dolog, mindig megbeszéljük, de engem is nagyon zavar a dolog. Néha együtt vagyunk, nagyon nagyon ritkán, néha jó is. De kb mindig közbe felkel a kislányunk, és akkor annyi az egésznek, pedig külön szobába megyünk akkor. És már ha felhozza a dolgot a párom, rögtön rá stresszelek, hogy na tuti fel fog kelni megint. És így nem is lesz az egészből semmi.. egyszerűen nem tudom elengedni magam. Valaki valami tipp? Nagyon zavar engem is, gondolkozok valami szexterapeután is:( köszönöm!

2022. febr. 28. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez ilyen, de csinálni kell. Csúnyán hangzik, de tényleg. Nekem sem volt semmi kedvem vagy fél évig, ráadásul fájt is az elején mindig, de tudtam, hogy ha most nem csináljuk hónapokig, akkor nagyon nehéz lesz visszahozni. Úgyhogy csináltuk, azért ha elkezdeni nem is volt hangulatom, menet közben mindig belejöttem. Ha felébred a gyerek, akkor felébred, ez van. Ne stresszelj, el kell fogadni, hogy most már olyan sosem lesz, mint a gyerek előtt. De ez nem azt jelenti, hogy most már mindig rossz lesz. Nem rossz, csak más.
2022. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Csak az oldja meg a gondot, ha már rá tudjátok bízni a picit 1-2 órára valakire. Pl nagyi.


Nálunk is ugyanez van. Ha alszik a pici akkor is készültségben vagyok, nem tudok a szexre hangolódni. Ugyan a páromon könnyítenék ha kérné, de neki sem nagy élvezet, ha csak lerendezem. Így ő a megértést és türelmet választotta.

2022. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én lehet nem csak pszichológushoz mennék el, hanem nőgyógyászhoz/endokrinológushoz is. A hormonális rendszer felborulása is okozhat ilyet. Ki kellene vizsgálni. Meg ne csak a szexre fókuszáljatok. Mikor voltatok utoljára randizni? Egy kapcsolat nem csak erről szól. Kettesben. egy hosszabb idő együtt töltése is fontos lenne (persze gyerek mellett ez nehéz, de meg kellene oldanotok).
2022. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

Mrnnnyire kell nem szerelmesnek lenni a ferjedbe és nem szeretni a szexet, vagyni az orgazmusra?

Meglett a gyerek, már minek.. Gondolom előtte is heti 1 volt. Az persze, hogy kevesebb lett. Amúgy szád attól van tán.. Ha attól se jön meg a kedved, nem gerjedsz be akkor..

2022. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Be fogsz pokhalosodni
2022. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, kb 1 éves volt a gyerek mikor visszajött a libidóm, addig magamtól eszembe sem jutott a dolog, ha belekezdtünk is annyit élveztem belőle kb, mintha a falat simogatná a másik szobában...
2022. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Mondani fogom a nőgyógyásznak akkor, erre a hormonrendszer felborulására nem is gondoltam! Köszi! Most lesz az évfordulónk, akkor elszabadulunk kicsit.


4-es: köszi, képzeld szeretem őt, ezért is keresek megoldást a problémámra! És terhesség alatt nem lehetett, azelőtt meg rendesen együtt voltunk. Ne itt éld ki a frusztrációd, köszi!


Az 5. kommentre nem is reagálok😅


Többieket felpontoztam!

2022. febr. 28. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Krisztikével ne törődj kérdező, leírta màr milliószor hogy ők napi sokszor....tudod neki mindenki hülye aki nem nimfomàn. Nem komplett jelenség szegénykém.
2022. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!