Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba még mindig 2...

6 hónapos baba még mindig 2 óránként szopizik az éjszaka. Hogy tudnám erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

Van valami bevált módszer, hogy ne keljen fel 2 óránként cicizni? Próbáltam helyette a cumit, hogy ilyenkor beleteszem a szájába, de nem kell neki.

Valami más esetleg? Kinek mi vált be?



2022. márc. 3. 04:37
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Várni, hogy elmúlik ez az időszak... Nálunk is rengeteg az éjszakai szopi, pedig kedden lesz egy éves. Se cumi, se semmi nem kell neki, csak cici és anyatej. Kitartás!
2022. márc. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Eléggé kivagyok már :/

A fiammal ilyen nem volt, ő 6 hetes korától csak egyszer kelt éjjel. Pedig ő is csak anyatejes volt. Kitartást neked is!

2022. márc. 3. 07:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak addig tartott, míg a ciciről le nem szoktattam telhesen(13hónaposan). Addig szó szerint óránként keltem.

(3 éves lesz, még mindig 2x kel).

Lányom 5 hónapos, vele 2 óránként kelek.

2022. márc. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
2 éves, ugyanigy 2-3 óránként cici, hiába vacsorazik jól.
2022. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves múlt a fiam, szintén anyatejes a rendes ételek mellett. Nálunk is vannak hetek és hónapok amikor óránként, két óránként kel. Sokszor a fogzás is bekavar. 6-10 hónapos korában egyetlen egy hét kivételével óránként keltem. Nagyon kivoltam, most megint volt 3 nap amikor csak 1-2x kétszer kelt. A minimum amúgy nála is a 3-4 kelés, azon kívül ha fáj a fogzás vagy bármi más annál csak több van. Talán majd kinövik vagy a fogzással abbamarad mihelyst kijön az összes. Emlékszem 6 hetes kontrollon nőgyógyászom kérdezte: Na és milyenek az estèk? Hogyan alszik a baba? -Én pedig kis naívan rávágtam: Oh, már alakul!! Erre ő: Alakuuul? Mi a feleségemmel a gyerek 3 éves koráig nem aludtunk. Na szóval már mindent értek miért is mondta. 😅😂
2022. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!