Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 honapos babanak eleg 1.5...

14 honapos babanak eleg 1.5 ora alvas delben?

Figyelt kérdés
Gyerekem nem hajlando ennel többet aludni delben. Mar csak 1 alkalommal alaszik. Mindent probaltam de a jobb napokon is csak max 2 ora az alvas. Reggel 7kor kel es este 8kor ki döl teljesen. Az eszakakat többnyire vegig alussza, ritka amikor egy üveg tejet ker de vissza is alszik. Nappal nagyon aktiv, etvagyaval nincs baj. Szerintetek nem tul keves ez neki? Elsö gyerekes anyuka vagyok

#Delialvas
2022. márc. 3. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

10-12 ora alvas az ajanlott egy ekkora gyereknek egy nap. A tied meg tul is teljesiti.

Szerencses vagy, az enyem ekkor kb. 20 percet aludt, majd 2 evesen teljesen el is hagyta a nappali alvast.

A gyerekek is emberek, nem programozott robotok, mindegyiknek mas az igenye. Van aki 4 orat alszik 5 evesen is nappal, van aki mkeg 20 percet egy evesen - mint az enyem. Te sem hasonloitgatod magadat a szomszed nohoz, akkor a gyereket sem kell.

2022. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 11 hónapos korában állt át az egy alvásra és Ő is 1,5-2 órát alszik délben. Ennyi elég neki. Reggel fél 7 körül kel és este 20:00 fele alszik el. eleinte én is aggódtam, de már elengedték. Most 22 hónapos.
2022. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyűgös, fáradt napközben, akkor elég. Ez nagyon gyerekfüggő. Az én lányom 1,5 éves és 3 órát alszik nappal (12-15 óra között). Ha valami miatt korábban ébred (pl. fog), akkor sokkal nehezebb az este, hisztis, kínlódik. Őt reggel háromnegyed 7 előtt keltem (vinni kell a nagytesót suliba), este fél 8-8 között alszik el, éjjel nem ébred. Ő nagy alvásigényű gyerek, de ez minden gyereknél más.
2022. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Kisfiam 2 évesen állt át a napi egy alvásra, ami max 1,5 óra. Éjszaka 11-12 órát alszik egyben általában.
2022. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Halasan köszönöm a valaszaitokat nagyon meg nyugtato. Külföldön vagyunk nincs itt senkim es neha sokat agyalok :)))
2022. márc. 3. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 15 hós. Még napi 2x alszik. D.e 2 órát du 1 órát.

Este pedig 7től, reggel 6ig alszik.

Mindhárom gyermekemnél ugyan így volt.

2022. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha nem nyűgös napközben, és éjszaka is jól alszik (és ezek szerint igen), akkor elég neki :)

az én kisfiam másfélévesen állt át fixen az egy alvásra, 40 perctől 3 és fél óráig van itt minden (a leggyakoribb a 2 óra), úgy, hogy éjszaka fixen alszik 11-12 órát ébredés nélkül.

2022. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!