Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babátok mennyi ideig...

2 hetes babátok mennyi ideig volt ébren/szopizott/aludt egy nap?

Figyelt kérdés
2 hetes kisbabám nagyon sokat szopizna és napközben csak felületesen tud elaludni szopizás közben (kb olyan 20 percekre). A szopizás nagyrésze csak cumizás és amint betenném a kiságyába, rögtön megébred és kérné a cicit. Éjszaka 2x kel, akkor szerencsére nincs gond mert 2-3 órákat egyben tud aludni, de én keveslem hogy napközben alig alszik hosszabbakat.

2022. márc. 14. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Szopizás közben próbáld cirógatni, ébresztgetni, hogy ne csak cumi helyett használja a cicit, hanem menjen is a pocakba tejcsi. Ha jól van lakva jobban is alszik. Aztán adj neki játszócumit, hátha az is megnyugtatja.
2022. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt az én lanyomnal is , ő is cuminak használta a cicim, és ugyanúgy fel ébredt ahogy le akartam rakni …

Úgyhogy bár nem akartam, de elővettem a cumit és a szájába adtam onnantól minden tökéletesen jó volt ! Cicin evett, cumival meg aludt ! Aztán jött a fogzas és 27 honaposan saját maga hagyta el egyedül a cumit!

2022. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nyomkodtam a mellem, mintha fejnék, így álmában is evett, és a végén általában el is engedte. Mértem is, hogy mennyit eszik, és az volt a tapasztalatom, hogy ha kevesebbet evett a szokásosnál, tuti föl is ébred, mikor letenném.
2022. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, azért nem szeretnék neki cumit adni, mert a kórház óta csak bimbóvédővel tud szopizni, mert nagyon hátul volt a nyelve meg az állkapcsa (ezt mondták bent, hogy ezért nem megy neki), nem tudta bekapni a mellbimbóm, de mondták hogy idővel elhagyhatjuk majd ahogy erősödik. A napokban próbáltam anélkül és néha néha sikerült, de félek, ha még a cumit is beveszem a képbe, akkor nem fog sikerülni rendesen szoptatni, mert minden máshoz hozzászokik majd csak a mellemhez nem. :(
2022. márc. 15. 07:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Valóban nem ajánlott a cumi, ha épp a bimbóvédőt próbáljátok elhagyni, szóval ezt jól teszed.
2022. márc. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor egyelőre marad az hogy 24 órából kb 16ot cicin tölt? Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy a bimbóvédővel nem tud annyit szopizni amennyi elég lenne neki, és ezért szeretne mindig szopizni?
2022. márc. 15. 11:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!