Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mennyi idő múlva...

Szülés után mennyi idő múlva kaptatok különböző cégektől próba termékeket? (pelus,babának való tusfürdő stb...)

Figyelt kérdés

2022. márc. 21. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha...
2022. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 flora08 ***** válasza:
100%
Még a kórházban kaptunk egy PromoBox dobozt, cumitartó, pelus és termékminták voltak benne (popsikrém, tisztítószer, öblítő, mosószer), valamint a pelenka.hu-ról küldtek egy babaváró csomagot. A betöltött 27. vagy 28 héten regisztráltam, két hónapos volt a kisfiam mire kiküldték. Abban is termékminták voltak, és egy MAM Starter cumi. (Az előbb néztem az oldalt, jelenleg nem is lehet regisztrálni, majd csak áprilisban, és ki kell fizetni a szállítási díjat. Nyáron még ingyenes volt.) Több csomagot nem kaptam.
2022. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha. A kórházban kaptunk egy dobozt, aminek a háromnegyede papír volt. Ezen kívül volt benne egy fél literes ásványvíz, 2-3 db pelus meg egy mosószer.

Ezért cserébe meg kellett adni a személyes adataimat, hogy aztán telefonon zaklassanak biztosításokkal. Ha tudtam volna, hogy mi van benne, nem adom meg.

2022. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Promoboxot a kórházban

Aztàn zaklattak telefonon

2022. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ja és volt benne egy popsikrém minta és 1 db szoptatós tea filter.
2022. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után semmit.

Terhességem alatt igényeltem vagy 3 dobozt.

Egyikben cumi volt

Masikban rengeteg papír meg 1 db tejtarolo zacskó

Harmadikban lejárt kuponok, 1 db pelus

Ha lesz második nem igénylek semmit 😏

2022. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Kórházban tudtam volna kitölteni egy űrlapot, aztán kaptam volna a csomagot, de őszintén 6-unk közül csak én nem foglalkoztam vele, pedig kétszer felhívták rá a figyelmem az ápolók, de jobb is volt így, legalább nem zaklattak. (Hozzáteszem így is megtalált az adataim alapján egy biztosítós a pár hetes gyerek mellett, hogy nem égett a pofájáról a bőr főként azér, mert házhoz jött…..😤)

A másik egy mülleres dolog volt, de azt meg személyesen lehetett volna átvenni, azt meg elég kuncsorgósnak éreztem, hogy bemegyek az üzletükbe: Te szevasz, itt a regem

Meg az e-mailom, add már az ajándék csomeszt, mer’ az ugye jár… aztán hagytam a pi’ be. Inkább megvettem ami kell. 😁

2022. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért* helyesbítek 😁
2022. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Kórházban távozáskor adtak egy kártyát, hogy ha kitöltöm, ott helyben kapok egy dobozt. Megnéztem, milyen adatokat kérnek, megköszöntem és visszaadtam. Azon meglepődtem, milyen fejet vágott a nővér, ilyen sokan megadják szó nélkül a babájuk adatait termékmintákért? Cumit, tápszert, szagos kozmetikumokat nem is használtunk, amit meg igen, az az a kategória, amiből nem osztogatnak termékmintákat… :D De a gondolata is abszurd nekem, hogy elvileg azét adnak a termékeikből, hogy megismerd és megkedveld és a későbbiekben is azt vásárold. Ez nekik előny, nehogy már még fizessek is érte a gyerek adataival.

A védőnőtől még az első trimeszterben kaptunk egy kuponfüzetet (adatmegadás nélkül), az jó ötlet, bár semmit nem használtunk fel belőle.

2022. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kórházi csomagert a kisbaba és a saját adataiddal kell fizetni. Amikor én szültem, egyetlen teljes méretű termék volt amúgy, egy Domestos. Kis dobozban nagy l.fasz. Vicc volt az egész. Az meg külön, hogy hülyének néztek, mert nem kellenek az "ingyen" cuccok.
2022. márc. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!