Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szégyen, ha 27 hónapos fiam...

Szégyen, ha 27 hónapos fiam még szopik? Jobb, ha nem beszélek róla?

Figyelt kérdés
Reggel,déli alvásnál és este elalvásnál ,valamint ha éjjel 1-2-szer felébred.
2010. szept. 13. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én boldog lennék, ha az én fiam szopizott volna akár csak egy hónapig is, és ha sikerült volna szoptatni, rábíztam volna, hogy mikor válkasztja le magát, mikor hagyja abba a szopást.


Ha mindkettőtöknek jó így, akkor ne törődj mások véleményével. A természet az anyatejet a kisgyermekek számára állította össze, a tehéntejet meg a bocik számára.

2010. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Van ott néhány válaszom,s van egy nagyon jó link is valakitől-nem írt semmit,csak a linket..


Szóval:szerintem nem a mások véleménye,hanem a ti közös élményetek a fontos!Ha kész rá,el fogja hagyni!Ha teher már,tehetsz finom lépéseket.De ne azért tégy így ,vagy úgy,mert mit gondolnak mások!

2010. szept. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem abszolút nem ,ez egy apa véleménye,nálunk kevesebb volt az idő aminek örültem...
2010. szept. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Tudom, mit érzel. Én sem büszkélkedek vele, hogy 18 hónapja szoptatok, pedig jó dolognak tartom nagyon. Jól telebeszélik az ember fejét! nem szabad vele foglalkozni.
2010. szept. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Az én csajszim 2,5 éves koráig szopizott. Én büszke voltam rá. Miért lenne szégyellnivaló?! Akik ”megszólnak” ezért, inkább irigyek. Ilyen korban elsősorban már csak megnyugvást, az anya közelségét igénylik a kicsik. Örülj neki, hogy Te ezt ebben a formában is még meg tudod adni neki!

Ma 5 hetes a 3.babám, remélem őt is hasonlóan hosszú ideig fogom még szoptatni. (A nagyfiamat ”csak” 18 hónapig sikerült, mert már 3 hónapos pocakos voltam és a védőnőm elválasztást javasolt -sajnos).

2010. szept. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Dehogy szégyen! Sőt, ez nagyon szép dolog!
2010. szept. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
A lányim 3 éves korukig szoptak.És,mi köze ehhez másnak?Nehogy szégyelld magad ilyesmi miatt!Ha neked jó,ha nem teher,akkor nyugodtan,van aki szerint már 6 hónapos gyereket se kéne szoptatni...én laktam olyan helyen,ahol az én-akkor- 8 hónapos gyerekem volt a legidősebb szoptatott baba...
2010. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mármint lányAim.:))
2010. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem szégyen!
2010. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

én biztosan nem szoptatnám ennyi idősen a babát, főleg nem éjjel. egyébként pedig, 27 hónapos gyerek egyáltalán miért kel föl éjjel?!

ti magatok írjátok, hogy ez már csak"megnyugvás" meg "közelség". most őszintén: szerintetek normális dolog, ha egy ilyen nagy gyerek úgy nyugszik meg, ha mondjuk elesik, hogy bekapja az anyja mellbimbóját?! ezen gondolkodjon el az, aki így "vígasztalja" a gyerekét.

szóval, nem nem szégyen, elhiszem, hogy nem tudod leszoktatni. csak teljesen felesleges és rengeteg problémát szül.

2010. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!