Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le fel éves...

Hogyan szoktassam le fel éves gyerkőcöm az éjszakai 2x-i Tapszer evesrol?

Figyelt kérdés

Adok neki tejpepet alvás előtt.

100x kel ebből 2x tápszert kap de hogy kéne erről leszoktatnom?


2022. márc. 26. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Sehogy.


Majd szépen beáll magától. Lányom szoptatom, 3 oránként kelünk. Ez ezzel jár.

2022. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Fél éves? Tejpép? Leszoktatni? Jó, hogy nem írod ki, hogy mikor fogja már végre a kis suttyó ellátni magát... :)
2022. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Majd ő saját magát beallitja, te pedig alkalmazkodsz hozza !


Sajnos bármennyire nem tetszik ez van !

De a jó hír hogy nem tart ez örökké !



Kitartás !

2022. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1es nem ezzel jár. A 2 fiam se ilyen volt.


2es ahogy érzed. De szerintem kisbabarol ne beszélj így vagy legalábbis ne ilyen jelzővel.

Gáz.

2022. márc. 26. 19:50
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj de a gyerekeid nem klónok vagy robotok, hogy egyformán működjenek. De amúgy nem tudom milyen válaszra vártál. Nyilván ha kettő gyereket sikerült már úgy nevelni, hogy nem ilyenek, akkor mi a kérdés...? Csináld uazt. Csak bejön.
2022. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Sajnos az nem jön be. Pépet kaptak ők is de hamar ataludtak az éjszakát.
2022. márc. 26. 20:00
 7/22 A kérdező kommentje:
Miért ti minden egyes felkeleskor etetitek a babátokat? Nem hiszem.
2022. márc. 26. 20:00
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
#7 amíg el nem vettem tőle a cicit éjszakára, addig bizony minden egyes ébredésnél evett. Másfél éves korában voltam ott, hogy akkor elég volt az esti szopikból, és azt is csak azért, mert akkor már nem evett/ivott, hanem csak cumizott. Ha tápszeres lett volna, is tuti minden alkalommal kap, ha igényli. Főleg egy fél éves gyerek, ne szórakozz velem. Oké, hogy a másik két gyereked hamar végigaludta az éjszakát, de ezek szerint a hármas számúval már nem vagy ilyen szerencsés. Neki úgy tűnik, igénye van a gyakoribb tápikra és ő még nem érett meg az éjszaka átalvására. Ez ellen nem igazán van mit tenni, ha megvonod tőle, amit igényel, csak neked lesz nehezebb, mert többször vagy tovább lesz ébren, nehezebben megnyugtatva. Idővel javul a helyzet, addig kitartást.
2022. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Te is csak 2x eteted, 98x nem :)

Én inkább azon aggódnék, hogy arról a 98 ébredésről hogy szoktassam le, amikor nem kap enni.

2022. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%

Lehet ebben a korban már megszokásból kel, de az is lehet hogy nem, mert mondjuk szomjas, vagy nem evett elég kalóriát napközben.

Az 1-es válasza itt nem aktuális mert tápszeres babáról beszélünk akit már hozzátáplálnak, teljesen más helyzet.


Ha meg akarsz ezzel próbálkozni (és itt hangsúly a próbálkozáson van, mert lehet továbbra is igényelni fogja mindkét, vagy legalább az egyik esti étkezést) én azt javaslom az angol nyelvű irodalomban kutakodj, "night weaning" a kifejezés (éjszakai leszoktatás).

Pld itt: [link]

2022. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!