Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki tud jo tápszert vagy...

Valaki tud jo tápszert vagy praktikát 4hos babának székrekedésre?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4honapos es iszonyatosan nehezen és nagyon kemènyet kakil kb 4-5 naponta.Tápszeres baba.
2022. márc. 26. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Beba HA Sensitive nekünk bevált és a sogornőm babájának is
2022. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a Beba sensiduo-t ette, attól is volt fixen napi 2 kaki, de gondolom minden babánàl más jön be.
2022. márc. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beba sensitive már nincs, Beba Sensiduo van helyette. Én fiam is ezt eszi, napi 1-3 kaki van és enyhe bukásra is jó, mert sűrűbb. A Milumil Komfort 1 is jó volt a fiamnak hasfájásra és székrekedésre, csak az hígabb volt sokat bukott vissza belőle.
2022. márc. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat azt elfelejtettem leirni h miket hasznaltunk már!

Milumil komfort

Milumil Pregomin

Es most hasznaljuk a Beba Sensiduot,de ez nagyon suru! Es eddig nincs valtozas,mar 3 napja nem kakilt,levolac szirupot is kap melle.

2022. márc. 27. 08:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Sensiduo vált be, viszont kellett 1-2 hét az elkezdésétől kezdve, hogy minden frankó legyen. Mióta eszi azt a babád?
2022. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3 napja,azota nincs még kaki.
2022. márc. 27. 16:55
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok újra. Ugyanez volt nálunk is. Egy kicsit várj még szerintem, hátha jó lesz nektek is. Holnap reggel esetleg adhatnál neki 2 korty kamillateát éhgyomorra, az meghozta a várt hatást a lányomnál. Vagy lehet, hogy csak szerencsénk volt épp, de egy próbát mindenképpen megér.
2022. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kapott kamilla teat is ma,meg 3 napja levolacot..igaz h ez mar az 5.tapszer ob es hetrol hetre lett levaltva de most mar ezt adni fogom neki egy ideig! Nagyon remelem h lesz kaki reggelig! Nálatok utána hány napra allt be a kaki ettol a tapszertol?
2022. márc. 27. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy langyos legyen, és éhgyomorra, elvileg.

Nálunk egy pár napig jó volt, ahogy elkezdtük, aztán pár napra kimaradt a kaki, akkor hívtam is a doktornőt, hogy váltsunk, mert nem vált be. Ő mondta, hogy várjunk még egy hetet, ennyi idő alatt kb rendeződött is. Ha nem is teljesen, de részben, és idővel állandósult a siker. : )

2022. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!