Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babájának is remeg/ráng a...

Más babájának is remeg/ráng a lába alvás közben?

Figyelt kérdés
8 hónapos lesz. A napokban vettem észre neki, hogy alvás közben ráng neki a lába. Szépen fejlődik, mostanában kezdett felállni is. Vajon mitől lehet?

2022. ápr. 5. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk nem fordult elő. Én felkeresnék egy neurológust.
2022. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es! Az lesz. Annyira aggódom. :'(
2022. ápr. 5. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy aggódsz. De lehet hogy csak egy tök ártalmatlan, átmeneti dolog. Mindenesetre egy kivizsgálás nem árt. Remélem kapsz megnyugtató kommenteket is. Kívánom a legjobbakat :)
2022. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! Közben pedig annyira jól fejlődik (lekopogom), hogy remélem nagy baj nem lehet. Azért remélem addig kapok még más választ (holnap hívom a neurológiát).
2022. ápr. 5. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Vedd videora. Neurologian lehet hogy 2-3 honapos varolista van. Nekunk emailen azonnal nézte az orvos a furcsasagokat.
2022. ápr. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös! Igen, gondoltam rá, hogy csinálok. De nehéz összehozni. Azért megpróbálom majd. Jövőhét szerdára kaptam időpontot (igaz, magánba). Látta már többször neurológus, volt EEG-je is (epilepszia gyanú miatt), de nem látott rajta semmit. Azért nézettük meg, mert kicsi kora óta a pofiján vannak megrezdülések. De ez a láb remegés új, illetve pár hetesen csinálta egyszer ezt kakilás előtt.
2022. ápr. 6. 08:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagytok azota?
2023. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lekopogom, elvileg minden rendben. Nagyon okos, ügyes, mindent megért, megcsinál, nagyon eleven, alig bír megmaradni, annyira kis pörgős, egész kicsi kora óta felmászik már a nála idősebbeknek való mászókákon is egyedïl A neurológián is megdícsérték, hogy mennyire ügyes, szép (mindezt több tízezer forintért 😂). Szóval én a mozgásfejlődésével, túlzott aktivitásával hozom összefüggésbe.
2023. jún. 4. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!