Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikrekkel mosható pelenkázás?

Ikrekkel mosható pelenkázás?

Figyelt kérdés

Ősszel fognak az ikreink megszületni. Mindenképp mosható pelenkázni szeretnék. Szóval kérlek csak akkor írj, ha van benne tapasztalatod.

Mivel nálunk minden baba extra érzékeny, így gyapjú külsőt tervezek használni és első időszakban tetrát, majd utána kender-zorb betétet tervezek használni. Kb mekkora készlet kéne, ha 100% mosi a terv, ahogy hazaértünk a kórházból? Újszülöttel még nem moshatóztam eddig, csak 3 hónapos kortól. Szóval ebben nincs tapasztalatom. Köszi a segítséget ❤️



2022. ápr. 11. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Tippem nincs, de kitartást, kelleni fog!!
2022. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
# Köszi ❤️
2022. ápr. 11. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Annyi ilyen csopi van, szerintem ott kérdezz, mert itt csak lefognak hurrogni.
2022. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Merre találok ilyeneket? Facebookom nincsen.
2022. ápr. 11. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Én beírtam most Facebookon és egy csomót találtam. Írd be hogy mosható pelenka és sok többezres csoport van. Mi nem mosizunk, nem tudom milyenek de tuti segíteni fognak :)
2022. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Csinálj egy "ál" fb profilt, és kész. Van gyapis csoport is rengeteg infóval.

Én anyatejes robbanós gyerekkel nem gyapiznék. Mondjuk kisfiam mindent bírt, kivéve a kötött gyapit, az szúrta, pedig a Cufli pont nem szúrós.

2022. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet csinálok a fb-ot.

Bugyira hajtott tetra a terv az elején. Az azért sokat fel tud fogni. A gyapjú pelus az ,,sajnos” alap (nem a kötött bebújós, hanem a sima gyapjú külső)

2022. ápr. 11. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
7. Jaj bocsi, de hülye vagyok, úgy olvastam, hogy Facebookon nincs :D hu, én is azt javaslom, hogy akkor csinálj egy ilyen álprofilt kb 2 perc. Ha nem szeretnél, tuti találsz olyat aki ezzel foglakozik és tőle is lehet tanácsot kérni.
2022. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!