Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Növekedési ugrás 5 hetesen?

Növekedési ugrás 5 hetesen?

Figyelt kérdés
5 hetes kisfiam tegnap óta állandóan csak enne. Tegnap délután kezdte hogy óránként szeretne enni, ma szintén délutántól kezdve. Ha megetetem, elhallgat és bealszik majd kis idő múlva megint enne. Olvastam a növekedési ugrásról, de akkor is ez így normális ez a sűrű evés? Anyatejet és tápszert kap vegyesen, mert nincs elég tejem, na meg a szoptatással még kínlódunk, folyton bealszik rajta, nem szívja ki a kellő mennyiséget, míg a cumisüvegből szépen kiszívja. Így én napjában többször fejek neki. Próbáltam növelni a mennyiséget, de 120 ml-nél nem tud többet enni, mert fullon van és bealszik.

2022. ápr. 17. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez simán lehet növekedési ugrás, tedd cicire amikor igényli :)
2022. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk csak cici van. Komfort szopis tehát ha igényli cicit kap. Van hogy rendesen eszik, van hogy csak iszik keveset. Előfordul hogy 20 perc után jelez. Nem kell aggódni. Az első hetekben voltak napok hogy 120grammot szedett fel 1 NAP alatt.

Azt javaslom ha enne cicire rakjad. Abból nem lehet sok. Plussz segít is beindítani a tejcsit. Jobban mint a fejés.

2022. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!