Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hetes kisfiamnak gyakran...

15 hetes kisfiamnak gyakran remeg az àlla cicizes közben vagy csak úgy magatol. A védőnő azt mondja 3 hos korra el kellett volna múljon, a doktorno azt mondja teljesen normális szepen fejlodik, majd kinovi és hogy van meg rá ideje. Volt vkinel ?

Figyelt kérdés
Hasonlo problema volt vkinek? Meddig csinálta a baba? Volt baj belőle?

2022. ápr. 18. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Azzal indítja meg a tejet. Normális. A lányom 2 évig szopott,ismerem ezt az ajakremegtetést. Pár mp,igaz?
2022. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha cicizés közben remeg, akkor az a komfortszopás jele is lehet: olyankor nem szopómozgást végeznek, hanem csak "rebegtetnek", ilyenkor kb bizsergést érzel a melleden. Ez teljesen normális. Nekem alvás közben is álomszopizott kicsi babaként, akkor is, ha nem volt cici a szájában.
2022. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a cumit is remegtettek. Sztem normalis. :)
2022. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van hogy csak simán magatol minden fele hatás és cicizes nélkül is
2022. ápr. 19. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Az mar furcsább. Vedd fel videora mindenkepp,neurologus nekunk videorol is diagnosztizált covid alatt.
2022. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindjárt 5 hónapos és meg mindig tart :( gyerekorvos azt mondja olyan szepen fejlodik h nem baj.. nem ertem. Valkinek volt már ilyen?
2022. máj. 22. 08:38
 7/7 anonim ***** válasza:

A gyerekorvos NEM neurológus!


Videózd le,és vidd el neurológushoz.

2022. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!