Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a fogzás miatt akár 39...

Lehet a fogzás miatt akár 39 fokos láza a gyereknek?

Figyelt kérdés
Igazából nincs semmi tünete,csak a fogacskájához kap néha,mutatja hogy fáj.Pár napja hőemelkedése volt esténként,tegnap óta lázas.3 fogacska töri most át az ínyecskéjét.16 hónapos.
2010. szept. 15. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 39 fokos lázzal elvinném azért orvoshoz. Nálunk is volt ilyen, hogy nem volt tünet, csak a láz, és kiderült, hogy be van gyulladva a torka.
2010. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem az orvos,és a védőnő is mindig azt mondta hogy ilyen magas láz fogtól nem lehet.Az viszont igen,hogy a 3 fogacska kibújása miatt legyengült az immunrendszere,igy talán bekapott valami vírust vagy baktériumot,lehet pár nap alatt túl lesz rajta.
2010. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most erre biztos sokan azt fogják írni, hogy "persze lehet, mert náluk is így volt"...


Elméletileg a fogzás maga nem okozhat lázat, maximum hőemelkedést. Viszont a fogzáskor az immunrendszer picit legyengül, ilyenkor fogékonyabbak mindenféle más vírusra.


Az hogy a szájába nyúlkál, arra is utalhat, hogy a torka fáj, csak ő ott mutatja.

Ha még egy napig lázas, én megmutatnám orvosnak. Főleg, ha eddig még sosem volt lázas fogzáskor...


Jobbulást!

2010. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyermekorvosunk állítása szerint magas lázat fogzás nem okoz. Ez valami más lesz.
2010. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velemenyemmel csatlakozom az elottem szolokhoz. Ilyen magas laz nem lehet fogzas miatt, mi is erre gondoltunk mikor lazas lett a kislanyom, de nala rozsahimlo lett a vege. 3 orvos is latta (koztuk ugyelet, es helyileg USA) egyontetuen itt is azt mondjak, hogy ezt a lazat fogzas nem okozhatja.
2010. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!