Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy ennyire nyugtalan?

Normális hogy ennyire nyugtalan?

Figyelt kérdés

5 hónapos lesz a kislányom. Sajnos úgy tűnik a férjem hazahozta a kovidot és elkaptuk mi is.


A kislány lázas,természetesen csillapítva van (nurofent kap 4 óránként) és kúszik is lefelé neki apránként, viszont nagyon sír még így is. :( Kézben úgy ahogy elvan néha nevetgél is, de főleg sirdogal egesznap és olyan kis nyomott. Amug izegmozog egésznap, kézben se szokott sokat lenni.


Lehetséges hogy a rossz közérzet miatt sírdogal ennyit? Enni eszik szerencsére jó étvággyal. Mit tehetnék még hogy jó legyen neki. :(


Van más is akinek volt kovidos a babája?



2022. ápr. 21. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a fontos, hogy igyon-egyen. Pihenjen. A láz pedig csak akkor legyen csillapítva, ha tényleg szenved. Másképp nem pusztítja el a vírust. Mert ugye a vírus egyetlen ellensége az immunrendszer és a láz. Nincs rá más gyógyszer. Ha bágyadt, fürdesd meg úgy, hogy meleg vízbe teszed és addig lubickoltok, amíg hűl a víz.

Dokinak jelezték már hogy tudja?

2022. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Az én fiaimnak nem volt tünete, csak a nagynak a köhögés. Kétszer is voltunk betegek.

Unokatestvérem gyereke viszont egy hétig lázas volt, de közben volt hogy játszott, bolondozott, nem végig volt rossz kedve. Kitartást, a viselkedését figyeld és hogy igyon eleget!

2022. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kislnyom 1,5 éves múlt. 1,5 hónapja volt beteg, ugyan nem kovid, hanem mandullagyulladás, de 2 napig 39 fok feletti láza volt, amit alig tudtunk csillapíani. Ebben a 2 napban csak feküdt az ölemben, semmit nem csinált (amúgy egy örökmozgó, soha meg nem álló gyerek), ha rosszabbul volt, sírdogált. A majdnem 10 éves fiam is ugyanígy volt, csak feküdt, ő nyilván nem sírt, de eszében sem volt ugrálni, játszani.

Teljesen természetes, ahogy a kislányod most viselkedik, nem érzi jól magát, így nyűgös. Ez ilyen, majd ha jobban lesz, szépen visszaáll minden.

Jobbulást a kicsinek!

2022. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Derjaderja ***** válasza:
0%

Nekem a 13 hónapos fiam a fejét verte a földbe sikítva és a földön fetrengett, kidobta magát a karunkból, befúrta mindenhová magát. Kruppos is lett de ez a szenvedés nem azzal volt együtt.

Mi bevittük sbo-ra, azt momndták, a feje vagy a torka fájhat. De ő nem nyelt le napokig anyatejen kívül semmit.

Cataflam cseppet javasoltak azt mondták, jobban megfogja ezt a fájdalmat a többi szernél, és tényleg varázsszernek is bizonyult.

2022. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Derjaderja ***** válasza:
0%
Bocs. Azt kihgytam hogy covidosak voltunk vsz delta.
2022. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.ost délutánra már kacagott az apukájan. :) Igaz nyomottabb sokkal de nem nyűgöskodik. Ül az olunkben és fogdossa a játékait
2022. ápr. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!