Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány csomag, és milyen pelenká...

Hány csomag, és milyen pelenkát vegyek itthonra a babának?

Figyelt kérdés
27 hetes terhes vagyok, az első gyermekemet várom.

2022. máj. 2. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy csomag egyes méretet, egy csomag kettes méretet. A dm pelus jó, de kicsike. A lányom 3,5 kilóval született, az 1-es pelus épp jó volt. A 2-es méret akkora volt, mint más márkából az 1-es. Amit nagyon szerettem az elején, az a Huggies premium pelus. A fenekénél van egy "zseb", ami megfogja a folyós, anyatejes kakit.

Méretváltásta az vált be, hogy ha a súlya közelíti a következő méret alsó határát, váltunk.

2022. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk Pampers premium care vált be és a fiam viszonylag sokáig hordta az 1-est, de azért volt otthon egy nagy zacskó 2-es. Nagyobbat egyelőre nem vennék, de ha nem jön korábban 0-s sem fog kelleni.
2022. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es pelenkával szoktak kezdeni. Általában is igaz, hogy semmilyen márkából nem célszerű addig sokat venni, amíg nem teszteltétek le, hogy nektek beválik e?
2022. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mosható vagy eldobható?

Ha eldobható, akkor érdemes 1 csomag 1es méretet venni. Többet nem, mert az 1es méretet 1-2 hét alatt kinövik. Ahogy előttem is írták, 2es méretből se vegyél 2 csomagnál többet, mert lehetetlen előre megmondani, melyik márka fog nektek beválni.

Ha esetleg mosható pelenkán gondolkodsz, akkor érdemes mosipelus facebook csoportokban tájékozódni. Nekem már rég volt ez az időszak, (kb.5 éve), azóta nem követem a piac fejleményeit.

2022. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Eldobható.


Meddig elég egy csomag pelenka? Egyedülálló anya leszek és nem lesz segítségem, igaz van egy kisbolt nem messze tőlünk, de nem tudom fogok e majd tudni a boltba szaladgálni :(

2022. máj. 3. 00:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első hetekben gyorsan fogy, a lányom minden szoptatásnál kakilt. Napi 6-8 pelenka ment el. 1es méretből 2 csomag ment el, utána váltottunk kettesre. Sok helyről tudsz rendelni házhozszállítással. Pl rossmann, dm, pelenka.hu, emag, alza... Sokszor még szállítással is olcsóbb, mint a helyi kisbolt.
2022. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de nem tudom fogok e majd tudni a boltba szaladgálni


Hidd el, megoldod. Ha nincs segítség, de valamire szükség van, megtalálod a módját, hogy megoldd. Amit lehet, rendelj házhoz.

2022. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora lesz a baba de túl sokat nem érdemes venni egy méretből. Vegyél 1 kis csomag 1- est és egy nagyobb csomag 2- est. Volt hogy napi 8- 9 pelus is elfogyott..
2022. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!