Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babáknál lehet hallani, vagy...

Babáknál lehet hallani, vagy észre lehet venni amikor pisilnek épp?.

Figyelt kérdés

Azt hallottam akik már szültek hogy a Kakit ugye lehet hallani kezdetben a "durrantásokból", később meg majd a szagokból, esetleg erőlködésből észrevehető.

Ugyanakkor felmerült h a pisilést lehet valahogy tudni hogy épp mikor csinálja? Van olyan aki látja/hallja/észreveszi?



2022. máj. 3. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Kakit sem mindig. Én fiam durrogtat mint a szilveszteri petarda, budi is, megsincs az esetek 90% kaki. Pisit en nem veszem észre.
2022. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pont ölben van, érezheted, hogy meleg lesz a pelus. Néha összerázkódnak közben. De nagyon kell figyelni, hogy direkt kiszúrd, amikor pisil.
2022. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor igen. Ja meg ha egyszer csak "vízben" úszik a ruha😂
2022. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

A melegséget érzed, ha épp a kezedben van. Megtapogatod a pelenkát és érezni fogod, hogy buggyos=tele van. A legkisebb pelenkákon van sárga csík is, ami kék színű lesz, így ha benézel a body-ba rögtön látod hogy nedves-e...

Egyébként én volt olyan, hogy szoptattam, és közben hallottam, hogy mint egy kis patak, szó szerint úgy pisilt xD De ez csak egyetlen egyszer fordult elő.

Miért akarod ennyire tudni? 2 óránként így is úgy is kicseréled majd neki, ha meg előbb feltűnik, hogy tele van, akkor kicseréled és kész.

2022. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ec erre épít, hogy állítólag aki ügyes, kiszúrja az előjeleket is.

Na én szoros szimbiózisban voltam az első gyerekkel, gyakorlatilag alig voltam tőle külön, mert nem egyszerű csecsemő volt, mégse vettem észre soha. Elmúlt kettő amikor először kiszúrtam, hogy meg-megáll, amikor pisil.

2022. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyik gyereknél sem lehetett tudni, éppen mikor pisil. A kakilást erőlködésből lehetett tudni, de azt sem mindig. Csak a szagra lettem már figyelmes sokszor.
2022. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémen látni ha épp szemben van velem. Van egy jellegzetes arckifejezése mi közben elengedi a pisit. Nála nagyon hasonlít arra az arcra mikor kakál, csak értelemszerűen töredék ideig tart, és nem kísérik hangeffektek. 5 hónapos most, de kb 3 volt, mikor egyáltalán feltűnt, hogy pisi közben is grimaszol.
2022. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy rövid borzongás jellegű mozdulatot szokott produkálni időnként, de általában nem látni rajta ha pisil. Mikor nagyon tele van a pelus, nem is tudom hogy azt egyszerre produkálta, vagy kettő adag van benne.
2022. máj. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

A fiamnál csak akkor lehet észrevenni, ha épp nincs rajta pelenka. Feláll a fütyije és megy mindenfele a sugár, mint amikor a kerti slag elszabadul.


Meg van, hogy időnként kipisil, pl. ha a már valamennyire pisis pelus egyik combja felé dudorodik, a kukac meg az ellenkező irányba néz és akkor indul be a kisdolog.

2022. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!