Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Robin név szép szerintetek?

A Robin név szép szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt hallom folyton, hogy túl cigányos... Pedig nekem ez a név már régóta nagyon nagy szívem csücske, amióta először meghallottam:(

2022. máj. 5. 16:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

CSODÁLATOS, meg igazán férfias

XDDDDDDDDDDD

2022. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem szép név, és nem C-s , kimondottan előkelő hangzású. Ami bezavarhat, az viszont az, hogy pl az ,,Így jártam anyátokkal"-ban a Robin női név, szóval ez külföldön uniszex, szóval én raknék még mellé valami keményebb második keresztnevet is. Ez pl akár lehet valami egyszerű, hétköznapi is akár, vagy bármilyen, csak keményebb legyen. :):)


pl József, Zsigmond, László, Előd, Ferenc, Tamás, Tivadar, Bálint, Barnabás, Balázs, Sándor, Dániel,

-ebből R-rel és G-vel kezdődöek nem szerencsések, mert pl olyan, mintha Robi-n lenne rajta Géza, Renátó, Rudolf. Talán a P-betűsök, mint Patrik, Péter sem a legjobbak hozzá. Az M-betűsök határesetek. De pl egy Márk nagyon nem illik.

2022. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig Robin Hood jut róla eszembe :)
2022. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
69%
Én eddig azt hittem ez női név (Robin Scherbacky). Biztos nem adnám.
2022. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok, egy kis kiegészítés: A Robin mellett nagyon tetszenek még a Ferenc és a Jenő nevek is. Szóval ha lesz gyerekem és fiú lesz, akkor e kettő közül megy majd valamelyik mellé.


Igen, sajnos külföldön lehet női név is. Ezzel az a bajom, hogy nekem abszolút maszkulin hatású név és legelőször csak férfinévként ismertem. Női változatának ott van a Robina, Robinetta, stb...

2022. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem tartom cigányosnak, sem gáznak, de nem adnám gyereknek, mert batman jut eszembe róla
2022. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!