Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szabályosan tapsol. Mit...

Nem szabályosan tapsol. Mit tegyek? 11 hónapos

Figyelt kérdés

Kislányom 10 hónaposan elkezdett tapsolni, - nem tanítottuk neki, csak úgy magától jött rá - de ez csak 2 napig tartott, aztán abbahagyta. Azóta is folyamatosan tanítom neki játékosan, de már nem úgy csinálja. Ha mondom neki hogy tapsi-tapsi, megérti amit kérek, és összeérinti a kezeit. De csak tartja vagy esetleg rázza, és ennyi.

Szoktam neki mutatni a saját kezén is meg az enyémen is, de nem akarja úgy.

Hogyan vegyem rá, hogy rendesen csinálja?


Mennyi ideje van megtanulni, ami még a normális fejlődési ütembe belefér?



2022. máj. 6. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ne zargasd... Van, aki csak 1,5 évesen kezd tapsolni, és azzal sincs az égvilágon semm gond
2022. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen az én fiam még egyáltalán nem tapsolt. 13 hónaposan kezdte, de akkor sem mindig a két tenyérét ütötte, hanem a összezárt kézfejeit. 14 hónaposan tapsolt rendesen.
2022. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

“ Nem szabályosan tapsol.”


És hány éves korától kell majd vigyázzban állva tisztelegnie?

2022. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Hogy lehet szabálytalanul tapsolni?!


Istenem, hagyd márbazt a gyereket nyugodtan

Nemtapsol akkor nem tapsol. Akkor mi van?

2022. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Ennyi idősen a te gyerekednek, már minimum az ABC-t kéne fújnia!


(csak irónia, de kérlek vegyél vissza ebből a "versenyló" mentalitasból, és bízz a babádban jobban! Ő pont abba az ütemben fejlődik, ahogy neki kell, sürgetéssel nem lesz semmivel sem jobb neki)

2022. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Miért, tapsoló statisztának szántad azt a gyereket, vagy mihez kell a szabályos tapsolás?
2022. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Kereső szavakból ítélve gondolom aggódik hogy fejlődésben elmaradott mert nem szabályosan tapsol.
2022. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen mindegy hogy mikor és hogy tapsol. Én kisfiam se igazán tapsikolt soha és mostanában se szokott, de nem is vártam tőle és nem is érdekelt. Mindenben normálisan fejlődik, 2 éves, beszél, ugrál lépcsőzik szóval minden átlagos dolgot tud, nem okozott hátrányt a taps kimaradas.
2022. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

2 éves korára már mosolyogni fogsz ezen a kérdéseden te is 😅

Habár tudod, hogy semmi jelentősége nincs és nem kell, megértem hogy mindenen aggódik egy első gyerekes szülő az első évben, pláne ha mondjuk a szomszéd gyerek meg csinálja. Ettől függetlenül hidd el, semmi értelme, magadat stresszeled és ezt rátolod a gyerekre is. 40 évesen a színházban senki nem kérdezi majd, hogy mikortól tapsolt "szabályosan" 😁

2022. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta már tapsol ügyesen!
2022. máj. 31. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!