Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtak be nektek a szüleite...

Mit adtak be nektek a szüleitek, hogy lesz a kisbaba?

Figyelt kérdés
Nekem azt, hogy egy angyal belevarázsol egy csillagot az anyuka hasába, és úgy...

2022. máj. 10. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Anyukám azt mondta, hogy boltban vett,ahol kisbabákat lehet kapni.
2022. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem rokongyerek adta be, hogy a Jézuska belevarázsolja a kisbabát az anyuka hasába 🤦‍♀️
2022. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Mikor kicsi voltam, akkor azt mondták, hogy a gólya viszi a babákat a szerelmespárokhoz.

Később meg úgy fogalmazták meg, hogy anyánál és apánál is van egy mag és ha ezek találkoznak, akkor anya hasában elkezd fejlődni a baba.

2022. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tulajdonképpen igazat mondtak: az apuka elülteti a kisbabamagot. 😂
2022. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Azt elmondtàk, hogy az anya hasàbòl. Azt nem, hogyan kerül bele. Túl prűd volt anyàm, apàm nem tudom miert nem magyarazta el. Azt hittem,hogy mint egy fogcsìra, mikor ott az ideje, elkezd növekedni.
2022. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Amikorra kezdett érdekelni a dolog,simán elmondta anya. Aztán a tesi öltözőben én tartottam felvilágosítást még alsó általánosban.
2022. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gólya dobja le a kéményen a kisbabát pólyába.

- De mama, mi panelba lakunk nekünk nincs is kéményünk!

Igen, téged az erkélyen dobott be. X)

2022. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
A leghalványabblila gőzöm sincs, ti hogy emlékeztek ilyenekre??
2022. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az igazat mondták, csak gyereknyelven. Amikor egy pár szerelmes egymásba, egy idő után az édesanyasejt és az édesapasejt találkozik és abból fejlődik ki a baba. A menstruációt is hasonlóképpen: van 2 babaházam a hasamban, ahol az édesanyasejtek alszanak. Ha majd nagy leszek, időről időre fel fog ébredni egy és elindul vándorolni. Ha útközben találkozik édesapasejttel, akkor abból kifejlődik egy baba, ha nem találkozik, akkor pedig egyedül távozik.
2022. máj. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hálisten normális szüleim voltak :D
2022. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!