Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van, hogy a 3 hónapos...

Miért van, hogy a 3 hónapos kisbabám már egy hónapja csak kézben van nyugodtan el? Ha leteszem, sír. Más is van így? Kezdek kicsit kikészülni

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Az elején nekünk is ez volt, de kinőtte. Evolúciósan ennek több értelme van, ha belegondolsz, a természetben a kisbaba nem lenne el egyedül, ha lerakod. Így jelzi, hogy fél, nem érzi magát biztonságban, csak veled.

Átmenetileg nálunk bevált a hordozás, közben szabad volt a kezem, ő meg aludt rajtam. Most már kúszik, szóval amikor épp aktív, akkor hagyjam békén, ő felfedez, de ha elfárad, legtöbbször még mindig hordozva szeret lenni.

Kitartást, tudom, hogy nagyon fárasztó, de ki fogja nőni.

2022. máj. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Kicsit amiatt aggódom, hogy mivel állandóan kézben van, nem fejlődik a mozgása. Neked mikor nőtte ezt el a babád ?
2022. máj. 15. 06:55
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
3 hónaposan a fejét kell tartania, meg forgatnia, azt úgy tudjátok gyakorolni, hogy rajtad hasal.
2022. máj. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hozzá szoktattad, hogy kézben legyen.
2022. máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Kisbabát nem lehet semmihez szokatni. Kérdező próbálj hordozni. A mozgása miatt meg ne aggódj. Mindent meg fog tanulni. Az én fiam is sokat volt hordozva és 10 hósan járni kezdett. Szóval nyugi
2022. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!