Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gabonapehely mint pl köles,riz...

Gabonapehely mint pl köles,rizs,rozs,zabpehely és lisztjei között mi a Különbség?

Figyelt kérdés
Hozzataplalasnal tartunk a 6honapos issz babammal,gyerekorvos mondta adjak fozeleket babamnak rskezdjuk el a gabonakat bevezetni, aztan a husokat.. na mar most ha szetetnem ezeket akkor mit erdemesebb? Buzaval kezdenem,akkor pl buzadaraval kezdjem? Vagy hogy nez ki ? Tudom vannak az 5 meg a 7gabonasok, na de ha valamire allergias.reakcio lenne,nen tudnam meg mitol.. :(

2022. máj. 15. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Búzadarából főzhetsz neki vízbe grízt, én azzal kezdtem.

Amúgy ajánlották ezeket az 5-7 gabonás pépeket és ha kijön rajta valami utána egyesével kipróbálod, hogy melyik okoz gondot. Ha egyik se akkor meg megspóroltál egy csomó időt.

2022. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En szep lassan ezeket sorba adtam.

DMbe van natur rizs es koles pehely, gyumolcspepbe raktam.

Vizbe griz ugyszint gyumolccsel

Zab forrofizbe leaztatva aztan megintcsak gyumolccsel. Rozs kimaradt nekunk de kesobb evett rozskenyeret

2022. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es hany napig adtad ezeket egyenkent?
2022. máj. 16. 06:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, kb 3 naponta adtam masikat. Utana felvaltva, hogy ne legyen "uncsi"
2022. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!