Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig "normalis" ha nem...

Meddig "normalis" ha nem kakil a baba? 11 honapos

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 honapos es 4-5 napja nem kakilt, eddig minden reggel volt neki. Most par hete beteg is volt torokgyulladas laz stb. Viszont most kiutesek is vannak rajta, illetve a szeme is be volt dagadva, valadekozott. (2 orvosnal is voltunk az egyik allergiat mondott kapott kremet es szemcseppet, a masik azt mondta igy megy le rola ez a virus ilyen tunetekkel) ezt csak azert irtam le hatha ez is kozre jatszik...egyebkent o soha nem volt egy jo evo meg mindig cicizik de nem kapott olyan etelt ami fogna a szekletet..

Kerlek irjatok meg meddig tekintheto normalisnak h nem kakil, illetve mit lehet tenni. (Az orvosnak nem emliettem sajnos elfelejtettem mondani neki )


2022. máj. 17. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

felnőttek esetén az az ökölszabály, hogy háromnaponta egyszer és a naponta háromszor közöött tekintendő normálisnak.


A 4-5 nap gyereknél is feltűnő, nem normális.

2022. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menjetek vissza az orvoshoz, vagy legalább hívd fel holnap és említsd meg neki.


Az anyatejes babáknál még normális lehet, hogy ennyi ideig nincsen széklete, de ha a hozzátáplálást is mellé vesszük, akkor már lehet valami gond a háttérben. Mindenképp konzultálj orvossal.

2022. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
védőnőt nem tudod elérni telefonon?
2022. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Laevolac szirup, glicerines kúp mehet, venymentes gyógyszertárban kapható mindkettő. Mi 3 nap után szoktuk adni.
2022. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!