Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz,hogy Németországban nem...

Igaz,hogy Németországban nem lövik ki egy kisbaba fülét?

Figyelt kérdés

Én legalábbis így hallottam.

És ha nem lehet akkor itt mikortól lövik ki?



2022. máj. 20. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Miért kell kilövetni egy baba fülét? Azért mert neked tetszik, vagy régen ez volt a szokás, még lehet, hogy szegény lányodat idegesíteni fogja, vagy soha életében nem fog hordani fülbevalót. Nem lenne jobb, ha felnőve maga döntené el ezt a kérdést?
2022. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Utánanéztem, felsőfokon beszélek németül, jogilag jelenleg nincs korlátozás. Ugyanez a vita/etikai dilemma megy baba mama fórumokon, mint idehaza, hogy szúrassuk/ne szúrassuk, mert hogy Körperverleztung blabla.
2022. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2022. máj. 20. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Ettől nagyobb baj sose érje, mint két pici lyuk a fülén
2022. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen felesleges.


Nekem is ki volt, mert anya akarta, oké, tök jó főleg, amikor három évesen addig piszkáltam, míg be nem gyulladt az egyik lyuk.

2022. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

5

Szerencse, hogy életben maradtál

2022. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
😂😂😂 nem is értem most miert kell belekotni. Ugy csinalja egy ket ember mintha nemtudom mit kerdeztem volna. 🤣
2022. máj. 22. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!