Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 kérdésem is lenne. Egyik...

Gabriella4 kérdése:

2 kérdésem is lenne. Egyik hogy lassan 3 hónapos kisfiamnak egyik fajta cumi sem kell...és így egy utazás is kész káosz.Ötletek?másik kérdésem hogy hogyan szoktassam le a cicin alvásról? Sajnos csak úgy alszik el. Köszönöm az ötleteket.

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Nem is feltétlen kell, hogy cumizzon szerintem, ha ő nem szeretne magától :) enyèm is 3 hónapos lesz szerdán, többször többféle

Cumit is kipróbáltunk, azóta, hogy hazajöttünk a kórházból még mostanáig is néha bepróbálkozom, de nem kell neki, kiköpi minden alkalommal. Az utazás nálunk azóta mumus, hogy már nem feltétlen alszik el közben, és elkezd unatkozni. Ilyenkor gyerekdalokat kapcsolunk, és felszerelkezek egy csomó játékkal, képeskönyvvel, próbálom szórakoztatni.

2022. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell leszoktatni a cicin elalvásról egy 3 hónapost?
2022. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A második kérdéshez nem tudok hozzászólni, mert az enyém tápszeres, de szerintem 3 hónaposan ő még nagyon pici és igényli, még az én féléves babám is sokszor az evésbe alszik el, de nem bánom.


A cumit 5 hónap után fogadta el nálunk.. előtte semmikor. De szerintem, ha eddig nem fogadta el, ne erőltesd. ( Nálunk semmi haszna nem volt pl, nem aludt könnyebven, sem nyugodtabban, szóval elvettem, felesleges függőség lenne csak)

Utazáshoz mi is viszünk játékokat, ja nem aludna el, éneklünk, meg van egy tükör vele szemben azt is szereti nézegetni.

2022. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!