Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fertőtleníted a csecsemő...

Mivel fertőtleníted a csecsemő köröm ollójàt?

Figyelt kérdés

Nagyobbik gyerekeknél Régen alkohollal kellett,de wzt mondta a gyerekorvos a férjemnrk,hogy nem írhat fel mostmár ,mint régen.

Ti mit használtok?

Octaniseptet vettünk köldök csonk tisztításához,az jó tárgyak feluletere is?



#baba #csecsemő #olló #Köröm olló #Fertőtlenítès
2022. jún. 13. 15:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer nem fertőtlenítettem. Volt a rokonságban egy anyuka,aki folyton fertőtlenített. A gyerek végül immunerősítő injekciókra szorult. Kösz,inkább nem. Külön ollója van,ennyi bőven elég.
2022. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 babyboom567 ***** válasza:
81%
Sosem fertőtlenítettem az ollót.A ruháit is a miénkkel együtt mostam, mosószert sem váltottam.5,5 éves, semmi baja sem a bőrének sem a körmének.Egyetlen egyszer volt begyulladva a nagylábujján a köröm, be azért mert benőtt picit.
2022. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Sosem fertőtlenítettem én sem. De szerintem Betadine vagy 70%-os alkohol biztos jó erre a célra is.
2022. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Én igen, használat előtt és után is. És vágás után a kisfiam körmén is átmegyek egy alkohol fülpálcával. Talán 2 hetes volt, amikor először kellett vágnom a körmeit, és begyulladt az egyik ujjbegye, na ezért körülményeskedek ezzel annyit.
2022. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
4! Az se a fertőtlenítés hiánya miatt történt,hanem valószínűleg túl rövidre vágtad. Mindenesetre túl sokszor ne kenj a gyerekre fertőtlenítőt.
2022. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
Heti egyszer vágunk körmöt, nem attól fog agyhúgykövet kapni, hogy heti egyszer átpöttyintem az ujjait alkoholos fültisztító pálcával, de azért köszi ✋
2022. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Fölösleges fertőtleníteni, nem attól gyulladt be a gyerek ujja... ha mégis ezt hiszed akkor is az olló fertőtlenítése is bőven elég volna🤔
2022. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

6-os, kart okozol vele, ezt jobb ha tudod.


Kerdezo, sosem fertotlenitettem meg.

2022. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
Milyen kárt? Tényleg érdekel. Hivatkozást is kérnék tisztelettel.
2022. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Semmivel
2022. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!