Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött mellett felújítás a...

Újszülött mellett felújítás a szomszédban?

Figyelt kérdés
A szomszédban most kezdenek felújítást, ami el fog tartani valameddig és én nemsokára szülök. Kicsit aggódom, mert azt is hallom ahogy beszélgetnek odaát és képzelem milyen lesz az ütvefúrózás, mikor már a pici is itt lesz. Volt veletek ilyen? Nagyon durva volt? Félek az alvását teljesen tönkre fogja vágni….
2022. jún. 27. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Az újszülött miatt ne aggódj, ők még ágyúszó mellett sem ébrednek fel. Majd olyan fél éves kora körül nyílik a világ felé, és kezd felriadni arra, hogy reccsen a parketta. :)))
2022. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, ilyen ellen nem tehetsz semmit.

Nekünk, amikor az első született (normális szakember hiánya miatt) nagyon elhúzódott a felújítás. Aznap, amikor hazajöttünk a kórházból, akkor álltak neki beszerelni a konyhát (3 hónapos késés után). A picit nem zavarta, evett és aludt. 2 hónapos koráig bármilyen zajban tudott aludni. Utána már nem 🙂

2022. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

Ezt már kérdezted!

Ne szűlj és akkor nem zavarja a gyereket!

Erre nem lehet értelmesen válaszolni!

Majd megszokja!

2022. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én nem kérdeztem, de akkor be tudod linkelni? Mert érdekelnének a válaszok és én nem találtam:) köszi
2022. jún. 27. 20:00
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hazajöttünk a lányommal a kórházból, másnap szerelték a riasztót és a kamerákat. A fal is rezgett a házban a fúrástól, ő pedig aludt, mint a bunda.
2022. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
a babáknak ez amolyan fehérzaj. szívem szerint 0-24 járatnám a hangos szárítógépet olyan jót alszik rá a 3 hetesem. A te idegeid már más kérdés, nálunk terhesen volt a szomszédba 3 hetes reggel 7-től du 5-ig felújítás H-P-ig (úgy, hogy egész nap itthon voltam) na én akkor már sírtam.
2022. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jaj de megnyugtattatok! Igen, lehet azért ijedtem meg mert én nagyon nem bírom a felújítást, ráadásul folyamatosan valamelyik lakásban megy a fúrás faragás, de eddig legalább nem a közvetlen szomszéd volt🥲 remélem gyorsan vége lesz és örülök, hogy a babót ez nem fogja zavarni🤞🏻
2022. jún. 27. 20:35
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Hazajöttünk a kórházból és a felső szomszéd azokban a napokban kezdte a teljes körű felújítást. Az most egy dolog, hogy azzal kezdte a balfék pont aznap amikor hazajöttünk, hogy átvágott egy gázcsövet és akkor már a közös képviselő gondolta hogy miért is ne cseréljék ki a társasház teljes hálozatát. Úgyhogy 1 hónapig (!) amíg nem volt gáz az épületben nem volt meleg víz, nem tudtam főzni mert gázos volt a tűzhely akkor még, de emellett a felső szomszéd 1,5 hónapon át vésett, fúrt, faragott, kopácsolt, dübörgött, az utolsó négyzetmiliméterig szétszedték a lakást. Volt már hogy a fejem fájt annyira hangosak voltak, konstans csengett a fülem, az őrület határán voltam már, főleg hogy naponta jöttek a munkások is gázórát leszedni, feltenni, kicserélni, heggeszteni, leolvasni, adminisztrálni ezért még az sem volt opció, hogy kint üljünk a parkban egész nap és a frissen szült alfelemmel még egy meleg zuhanyt sem tudtam venni, főzni meg egyáltalán nem tudtam úgyhogy egy hónapig azt ettük amit a gofrisütő meg a kontakt grill meg tudott csinálni. Egy rémálom volt, az gondolom egyértelmű.

Nos a kisbabánk mint aki nem is e világon van végigszuszogta az egészet, talán egyszer volt hogy zavarta a kopácsolás de amúgy nem érdekelte, nem kelt fel rá, viszont nagyon jó alvó lett (már ovis), egy bomba sem keltené fel, a füleivel pedig semmi gond nem volt soha. Én viszont örökre emlegetni fogom ezt az tuti, mert majd beleőrültem :D Remélem ti megússzátok azért, vagy legalábbis ennyire nem lesz gázos a helyzet :)

2022. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Uhh kedves utolsó emelem kalapom! Csak az olvasástól elkezdtem érezni ezt az igazságtalanságot tehetetlenséget és dühöt a világra. Sajnálom, hogy túl kellett élned! Amúgy így hogy írtad, hogy milyen jó alvó lett a gyerkőcből, valami beugrott nem is tudom hol olvastam, hogy nem kell túl nagy csöndben altatni a kisbabákat, mert akkor nagyon hozzászoknak és nem tudnak majd kisebb zajokban elaludni. Ez igaz lehet? Még a végén kiderül hogy szerencsém lesz? :D
2022. jún. 27. 20:57
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz



De ha nehezen altattad el akkor óhatatlanul beleesel abba a hibába, hogy lábujjhegyen jársz nehogy visszaérbedjen..

Ördögi kör.


( nekem is jó alvó az egyik, màsik sokkal könnyebben ébred)

2022. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!