Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha így a nagy melegben pucéran...

Ha így a nagy melegben pucéran van a gyerek, mit csináltok a pisi/kaki ellen?

Figyelt kérdés

2022. jún. 28. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nincs az a meleg, amikor teljesen pucéran lehet egy gyerek. Kicsi gyereknél egy pelenka, nagyobb gyereknél egy bugyi/gatya a minimum öltözet! Ez az ő érdekük a hugyúti és egyéb fertőzések megelőzése érdekében!!!
2022. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nincs gyerekem de legalább egy pelus/ bugyi/ vagy gatya kellene rá! Leül a földre, bármilyen bacit elkaphat!
2022. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Bigyipelenka
2022. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Sosem értettem, miért kellene pucéran lennie... Egy rovidnaci+póló vagy fürdőruha tökéletes. Ha szobatiszta, sok mindent nem kell csinálni, végzi a dolgát a wc-be, ha nem szobatiszta, akkor van rajta pelenka.
2022. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Ha éppen kint pancsizik a kertben, akkor nálunk meztelenül van, és nem csinálok semmit a pisi-kaki ellen. A pisi az jön, amikor jön, a kaki meg egészen kiszámítható, de ha mégsem, nagy baj akkor sincs, azért nem két pillanat alatt jön, oda lehet tenni alá valamit és utána megtörölni a popiját. Most szobatisztul, szóval nem annyira evidens, hogy pelenkát rakjak rá (főleg itthoni pancsizáshoz).

Leülni nem szokott. Bárcsak ez egy valós probléma lenne, hogy a 2 éves leül bárhová is kerti játék közben :D

2022. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
A mieink sincsenek pucéran soha. Pelenka vagy kisgatya.
2022. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Sosincs meztelenül. Amikor otthon medencézik is minimum egy úszópelus van rajta.
2022. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha látom, hogy koncentrál, vagy megduzzad a pöcörője, beliberózom 😃
2022. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát úgy látom én vagyok a kissebség, de nálunk nem vesznek úszópelust meg fürdőgatyát otthon a medencében. Ugyan mi minden alkalommal cseréljük a vizet, de simán úgy vannak Ádám kosztümben. A nagyok nyilván szobatiszták (6,4), a kicsi (2) nem, de őt is szoktam kis boxerben engedni lenni, ne süljön ilyenkor pelusban. Ha bepisil, takarítás+csere.
2022. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Amikor ezt nem tudtàk kontollálni? Akkor kaptak pelust.


Nálunk nyàron meztelenkedès van 5 éves korig kb.


Egyik gyereknek sem volt mèg fertőzèse.


Bili sokszor közelben van a biztonsàg kedvéért.

Pisilni megengedett a fűre az udvar szèlère.


Mivel az udvar kerîtett én nem látok ebben semmi rosszat.

2022. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!